Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányt a kutyám?

Mitől hányt a kutyám?

Figyelt kérdés

Bobtail-em van,tegnap hatszor hányt be.Ugyanazt eszi,mint eddig.Olyan volt,mintha direkt hányna.Odajött és elkezdte ingerelni magát,míg be nem hányt.Hasmenése nincs.

Elrontotta volna a gyomrát?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. szept. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A kutya betegségeinek általában két jele van hányás/hasmenés és nem evés.

Ha csak egy nap hányt, akkor lehet csak gyomorrontás is, de ha nem is eszik, vagy nem múlik el ma akkor rohanás a dokihoz.

2009. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor hányt a kutyám, ha kimaradt az eteés vagy ha csont csúszott le a husiból (véletlenül adtam neki úgy).

Valamelyik kutty szeret hányni, ezt is hallottam.

2009. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyuim gyakran mohón esznek, vagy nem rágják meg rendesen,utána szaladgálnak fel alá, és van olyan hogy este többször is hánynak. A kaja mindig ugyanaz ( külön van főzve nekik ), szóval én úgy gondolom, hogy ilyesmitől lehet. hacsak nem valami kutyákra is ártalmas vírus. ha több napon át fent áll, azért vidd el dokihoz, addig meg sztem diétáztasd,
2009. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom akkor hány ha beteg. Ha elrontja a gyomrát, akkor látható előjele, hogy füvet legel..., van hogy ezután is hány, de jóval kevesebbszer, mint ha bent tartanánk ilyenkor.

Régen az volt a mániája, hogy darazsakat kerget a virágokról. Nyár elején túl jól sikerült, és megcsípte a torkát egy. Nagyon rosszul lett, eleinte csak furán, hörögve vett levegőt, aztán kezdett habosat hányni, majd este úgy döntöttünk irány az ügyelet. 100 km-t kellett autóznunk a legközelebbiig, de megérte! :)

Aztán néha mohó kaja után is előfordul, na utána én kezdek öklendezni, amikor nyalná fel, hogy ne vesszen kárba :S

Nem tudom mi lehet, nálunk a gyomorrontás hasmenéssel, hányással jár, ha nem múlik el jó lenne 1-2 napon belül állatorvoshoz vinni. Addig csak annyit egyen amennyi jól esik neki, és próbáljátok itatni minél többet nehogy kiszáradjon!

2009. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%
be volt baszva
2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!