Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a barátnőm? Mért...

Miért ilyen a barátnőm? Mért viselkedik így a kutyáimmal?

Figyelt kérdés

Van 2 db kutyánk egy németjuhász és egy ónémetjuhász.Imádják 1 mást.A barátnőmet nem szeretik,mert amikor bejön a kapun a bnőm odarohannak őt üdvözölni erre megszólal,hogy: "Viki,vidd már el a büdös kutyáidat"meg "Kösd ki őket" Kikötöm őket mert nem tudok mit tenni,mert ha nem a bnőm megsértődik..A kutyák meg vonyítanak.Nem értem mi a baja a kutyáimmal,pedig az én kutyáim soha semmi rosszat neki nem ártottak.Lehet nem szereti a kutyákat,csak a macskákat,de akkor sem kéne így viselkednie,mert komolyan mondom néha elegem van,hogy mindig parancsol nekem.Anyukám azt mondta,ne barátkozzak vele(Csillával),mert nem szép dolog így bánni az állatokkal.Nem tudok mit tenni.Amikor csak megkérdezem tőlle,mi a baja,csak ennyit felel" Utálom a kis hül.ye kutyákat,olyan dö.gök" A macskák cukibbak 1000x " Én mindig mondom,neki hogy de a kutyáim nem fogják őt bántani,mert ők nem bántanak embereket(kivétel a betörők.) És nagyon nem értem őt,mert a többi barátnőm imádja a kutyáimat.

Szerintetek mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm.


2009. szept. 14. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ugyanezt amit ide leirtál.Hogy bánt téged, hogy dögnek titulálja a kutyáidat. Gondolom te se utálod a cicáit...Nem muszáj, hogy haverkodjon a kutyáiddal, csak mértse meg, hogy ők fontosak számodra. hA NEM ÉRTI MEG, AKKOR SAJNA ANYUDNAK VAN IGAZA, ÉS NEM ÉRDEMLI MEG A BARÁTSÁGODAT.
2009. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%

En sem vagyok nagy allatbarat, de azt a luxust meg sohasem engedtem meg magamnak, hogy mas kedvencet le budos dogozzem...mindennek van hatara, plana ha valoban a baratodnak tartja magat. Szerintem ezt igy erthetoen el lehet neki mondani, nem a te hibad lesz, ha nem fogadja el a kritikat (hanem az anyjae, de ez egy masik topik lehetne mar...). Vagy te fogadod el ezt a viselkedest tole, vagy o enged.

(sorry, nemet tasztatura)

2009. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem szeretik az állatokat, de a leírtak alapján ez egy hisztis, akaratos, önző lány, aki nem érdemes a barátságodra. Én eleve nem értem az olyan embereket akik nem szeretik az állatokat, de ellehet fogadni, da ha még hisztizik és bántja is azt már nem tűröm, főleg nem a saját házamban. A TE házad, a TE kutyáid ha nálad van a barátnőd akkor alkalmazkodjon vagy ne jöjjön.
2009. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen h*lye barátnő nem kéne.
2009. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja és én azér se kötném ki a kutyákat.Ő parancsol a te házadban?
2009. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Èn nagyon imádom a kutyákat, de utálom az ugrálos, nagy koszos kutyákat. Apukáméknál is van egy eb, közepes de ahányszor megyek tuti mikor fehér gatyában vagyok nincs elcsukva és már jön fut és ugrik és pleccs ott a nyoma a gatyámon. ilyenkor széttudnék robbani. de olyan is volt hogy az ablakon beugrott mikor meghallotta hogy ott vagyok. Szóval olyankor hiába imádom elkap a méreg és anyukámmal kiabálok hogy miért nem tudja elcsukni a kutyát, pedig szegény kutya miattam bolondul meg mert imád. se a szüleimre nem ugrik fel se nem ugrik be az ablakon soha, de ha ottvagyok mint aki megsüketül.
2009. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van hozzá, hogy ne barátkozzon a kutyáiddal. Nem erőltetheted rá őket...

Viszont a te házadban, a te kutyáiddal nem beszélhet ilyen hangnemben. Mert ahhoz viszont nincs joga. Nem tudom mit kellene tenni. Én nem nagyon tolerálom az ilyen hisztis pics*kat, viszont azt sem szoktam magamra venni ha valaki szídja a kutyáimat mert ő a hülye és nem tudhat semmit. Viszont a barátnőm azért ne szídja őket.

Ha akarsz vele barátkozni, akkor mondd meg neki, hogy fejezze be ezt a minősíthetetlen beszédet, mert nincs joga hozzá, a kutyák meg ne menjenek oda. Bár valószínű, hogy egy ilyen lánnyal más téren is lehetnek gondjaid.

2009. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ebből a történetből is látszik, hogy egy kutya mennyivel szeretetreméltóbb, mint a legtöbb ember. Még úgy is szívesen üdvözlik az embert és örülnek neki, ha az utálja őket. A helyedben én inkább csak a kutyáimmal barátkoznék ehelyett a csaj helyett.

Egyébként nyugodtan állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy azért ezt hogy gondolja, hogy ilyeneket mond, főleg a te házadban. Lehet, hogy tényleg az a baja, hogy fél tőlük, de ezt akkor sem így kell elintézni. Igazán tiszteletben tarthatná, hogy te szereted a kutyáidat és nem akarod miss őfelsége kedvéért megkötözni őket. Ha meg ez miatt megsértődik, neked egyáltalán ne legyen bűntudatod, mert neki kéne elgondolkodnia. És nagyon helyesnek tartom, hogy kiállsz a kutyáid mellett...megérdemlik.:) Én szívesen megsimogatnám őket!:)

2009. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
75%

húha... most had ne tegyek egy "szép" jelzőt a barátnődre :S

Na mondjuk én pont ugyanígy vagyok, ha a kutyákról van szó, vagyis én valahogy a macskákat nem annyira kedvelem (és szerintem azok nem is nevezhetők olyan nagyon cukiknak :/). Mond meg a barátnődnek (szerintem) h vagy hagyja békén a kutyáidat, vagy akkor ne is menjen át hozzátok... vagyis hát ahogy gondolod, de én biztos nem tűrném, hogy bármelyik barátnőm is szemétkedjen a kutyámmal :S Na szóval én ezt tanácsolom. És ez még a kedvesebb variáció úgy nézd :P na sziaa

2009. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..Hát más téren is van vele baj...De igazatok van..Csak szokott fenyegetőzni,hogy megmérgezi a kutyáim ha nem csinálok,ezt-azt.:S Nekem sincs nagyon kedvem ezt csinálni,dehát a kutyák miatt muszáj.
2009. szept. 14. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!