Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha kan kutya csak...

Normális ha kan kutya csak simán állva pisil, nem guggol le?

Figyelt kérdés
8 hónapos nagytestű, de kiskorától így csinálja, csak megáll és már folyik is. Olyan furcsa ez nekem én azt hittem leguggolnak a fiúkutyák még nem ivarérettek.
2013. márc. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha gugoltak néha nem.. Bár örülj neki hogy nem gugol le olyankor telibe pisili a lábát :D
2013. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Ne keverjük össze a pisilést és a jelölést. Ha csak pisil, akkor nem mindig emeli fel a lábát.
2013. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szó sincs most lábemelésről. Gugolásról meg allóhelyzetben való pisilésről beszélünk :)
2013. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szintén nagytestű kutyáim vannak, egy szuka és egy kan.

A kan kis korában is állva pisilt most, hogy másfél éves, sem változott a dolog csak annyival, hogy amikor ivarérett lett felemelte a lábát jelölni, de a pisilénél normál állapotban nem emeli fel.

A szuka meg egyértelműen guggolva pisil:)

2013. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam kan kutyát guggolva pisilni. :-) Ez nekem új. A szukák guggolnak, a kanok vagy állnak vagy felemelik az egyik lábukat. De guggolás...?
2013. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lány kutyák guggolnak, a fiúk nem. Akkor szokott változás történni ha átveszi a fiú a lány kutya szokását, vagy fordítva.

Amikor lány kutyám volt, volt olyan időszak, hogy guggolva pisilt de közbe emelte is a lábát, lényegében akrobatázott. :D Ez azért volt, mert akkor valahogy mindig fiú kutyákkal találkoztunk... vagy egy hónapig.


De igazából szerintem mindegy, hogy guggol vagy áll, a lényeg, hogy elvégezze a dolgát. Olyan kistestű fiú kutyát is ismertem, aki csak a két mellső mancsára állva volt hajlandó pisilni! Állandóan lehugyozta a hasát... fújj. (szerintem ez már kicsit túl megy a normális határon de van ilyen :D)

2013. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!