Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik étvágynövelő?

Létezik étvágynövelő?

Figyelt kérdés
Van valami olyan vitamin vagy bármi, ami növelné az étvágyát a kutyámnak?
2013. márc. 13. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.. Ne adj neki két napig enni és utána fog rendesen.


Az a kutya aki nem eszik beteg.

Ha nem az csak a te hibád és el van kényeztetve. Tálat lerakod elé ha eszik örülsz ha nem elveszed tőle(azonnal).

Este ismétlés.. ezt csinálod a kutyád élete végéig. Hidd el fog enni...


Most az elején lehet olyan is hogy nem eszik 2-3napig attól se kell megijedni. 6hét éhezést bírnak ki úgy hogy nem lesz maradandó bajuk tőle..

2013. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm, hogy megelőlegezted nekem a hülye címet!

Nincs elkényeztetve, pont azt csinálom amit leírtál, de nem eszi meg azt a mennyiséget amit kellene neki, vagy egyáltalán nem eszik mert csak beleszagol a tálba, este szintén, másnap reggel megeszik egy fél adagot és ennyi, ha már annyit eszik ami megközelíti egy picit a napi adagját akkor már nagyon örülök, de elegem van már ebből, mert nagyon látszik rajta, hogy nem eszik rendesen. Egész életében ezt csinálta, orvos szerint nincs semmi baja.

2013. márc. 13. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm ha valóban így csinálod. Akkor ne adj neki most enni 2napig. Nézd meg mit csinál utána hátha rendbe jön, ha még utána is így eszik akkor lehet nem ártana egy másik állatorvost megkeresni.
2013. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De már próbáltam ezt a nem adok neki enni pár napig dolgot. Nem működik. Biztos, hogy nem beteg, teljesen életvidám, aktiv, erős, izmos kutya. Engem az érdekelt, hogy van-e valami,akármi amivel kicsit növelhető lenne az étvágya...:(
2013. márc. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!