Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek pozitív/negatív...

Hawktz kérdése:

Van valakinek pozitív/negatív tapasztalat a Naplás Gyöngye Amstaff kennellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem éppen náluk van lefoglalózva egy kölyök. Nekem nagyon szimpatikus a tenyésztő, rengeteget segít már most is, sok hasznos tanácsot kapunk/kaptunk tőle. Nem az első tenyésztő volt akivel felvettem a kapcsolatot, de a többiek flegma stílusa után nekem kész felüdülés volt :) A kutyái gyönyörűek, és olyan körülmények között tartja őket amit sok ember is megirigyelhetne. Kutyaovit, sulit szervez, kirándulásokat stb Nem arról szól, hogy lepasszolja jó pénzért a kutyákat aztán utol sem lehet érni. Én bátran ajánlom, de siess mert már csak egy kutyus szabad ha jól tudom :)
2013. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban, tőle vettem a kutyámat, most 11 hónapos, teljesen meg vagyok elégedve vele, nagyon kedves a tenyésztő, amibe tud abban segít, kérdésekkel bármikor lehet hozzá fordulni, és nem küld el melegebb éghajlatra, és ha kell 100x is el magyarázza a dolgot, mind-e mellett nagyon lelki ismeretes tenyésztő, és az eladott kutyák gazdáival tartja a kapcsolatot.
2013. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!