Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes kiskutyám,...

Van egy 9 hetes kiskutyám, állandóan megeszi a saját ürülékjét, meg mindent amit a földön talál. Mit csináljak hogy ne tegye ezt?

Figyelt kérdés
Persze nem engedem neki de van mikor későn veszem észre. Ma macska ürüléket csócsálta el, sajnos is későn vettem észre. Hogy tudnám leszoktatni erről a szokásáról mert hiába szólók rá hogy "nem szabad" "fujj" vagy húzom el a fejét hiába. És félek hogy ettől a macska ürüléktől is valami baja
2013. márc. 13. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az acana mellé kapnak nyers csirkehúst is minden nap, persze csak a felnőttek, a kicsik csak fogváltáskor és az után. Csirkefarhátat, csirkenyakat nyersen, főleg a rágás miatt kapnak, ill. mert nagyon szeretik. Ettől függetlenül reggel mindig tápot kapnak, az esti vacsorát részben, vagy egészben váltom ki hússal.


A kicsik nem kapnak, náluk ez magyarázat, de a nagyoknál nem tudom....talán csak azért, mert látják, hogy a kicsi eszi, és már csak azért is :)


Hamarosan elkezdem a kicsiknél is, gondolom ezzel megváltozik a székletének összetétele, és nem fogják enni.


A kérdezőnek is ezt tanácsolnám, ill. hogy minél többször takarítsa el az ürüléket, én is naponta többször szedem.

2013. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van egy csoportunk fb-on, ha gondolod, lépj be :)

Elsősorban jó minőségű, olcsó husi beszerzéséről/vásárlásáról szól (igyekszünk minél több emberhez eljuttatni), de nagyon jó témák vannak emelett etetésről, betegségekről stb-ről. BARF "receptek" is vannak fent, saját tapasztalat alapján :)

Több tenyésztő is van, akik bent vannak a csoportban és a kicsiket is nyers kajával etetik már a kezdetektől.

Ha gondolod, lépj be, olvasgass, kérdezz, hátha neked is segítségedre lesz :)

[link]

2013. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm !
2013. márc. 14. 11:13
 14/15 anonim válasza:
ha fogkrémmel bekened a fogát miután megette és ha mindíg bekened akkor nem fogja többet enni
2013. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos az :)

Kis korában az enyém imádott mindent felenni a földről, én is olvastam, h mentolos fogkrémmel érdemes próbálkozni. Az enyém imádta, még kért volna, nálunk nem jött be, csak a tiltás.

2013. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!