Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám amikor tanulunk mindig...

Kutyám amikor tanulunk mindig a combomba vagy a lábujjamba csíp mielőtt megcsinálná a feladatot. Miért? Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
én rászólnék, keményen. gondolom sürget, ha nem kap időben jutalmat.
2013. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt elmondom neked hogy mért csinálja.

Azért mert először mikor csinálta akkor felvetted esetleg és simogattad hogy jólvan kutyuskám nincsen semmi baj ne csináld ezt.. ezzel megdicsérted érte kb.


Ha ezt csinálja akkor azonnal hagyd abba azt a tevékenységet amit éppen vele csinálsz.

2013. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha az enyém is csinál ilyet, bár ő inkább csak bökdös, meg ásít, mg totyorog. Türelmetlen.
2013. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott lehet a hiba hogy amikor elkezdte nem vettem komolyan hanem mivel megcsinálta a feladatott adtam neki a jutit? Akkor fejezzük be a gyakorlást ahogy belém csíp? Akkor hogy fogunk eljutni odáig hogy tudjunk is tanulni valamit?
2013. márc. 14. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb, hogy leszoktasd őt a rossz szokásásáról, ha ez megvolt, akkor mehet a tanulás. Ahogy belédcsíp, egyből otthagyod szó nélkül. Majd este vagy a következő napszakban megpróbálkozhatsz vele újra. Előbb-utóbb rájön, hogy amíg csipked, nincs tanulás. Ha ezt következetesen betartod, nem csak amikor kedved van, akkor hamar le fog szokni róla.
2013. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Egyszerűn tiltsd le, korrigáld...szólj rá keményen, mikor beléd csíp, kis grabancon fogás is segíthet.
2013. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!