Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutya panelban?

Kistestű kutya panelban?

Figyelt kérdés
Szeretnék kutyát, elvileg egy Yorki fiú lesz, de nem tudom, hogy mennyire bírja azt a napi kb. 5 órát amit NÉHA (amikor apum dolgozik) egyedül van?! Nem mindig lesz így, de nem szedné szét a lakást, vagy nem lenne hangos?
2013. márc. 14. 13:46
 1/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ha normális szocializációt és nevelést kap, akkor a kölyökkori kis rágcsáláson kívül nem okozhat túl nagy problémát. Olvassatok utána a kutyanevelésnek és tartásnak alaposan, mielőtt megveszitek a kutyát!
2013. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A NÉHA 5 órát simán ki kell bírnia bármelyik kutyának. Elsőnek igaza van, normális nevelés mellett nem lesz gond.
2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi 5 óra igazán nem sok, kibírja egyedül. Nem fog semmi kárt csináni ha rendesen van nevelve. A neveléshez meg sok információt tudsz szerezni neten, könyvekben stb.


Nekem is kistestű kutyám van igaz havanese (de a fajta igazából teljesen mindegy, akár nagytestű is lehetne) .. na lényeg tök jól el van, csak pihen szerintem :D

Ő se mindig van egyedül, mert a szüleim nagyrészt itthon vannak, amikor én suliban, de néha előfordul,hogy akár 6 órát is egyedül van és nincs gond. Mondjuk ha a lépcsőházban mászkálnak biztos ugat egy-kettőt,de annyi belefér, ja és semmit nem szed szét- :)

2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!