Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez sok vagy normális? Nem...

Ez sok vagy normális? Nem fajta tiszta yorkiról van szó (yorki-havanese).

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk doktorbácsinál, és lemértük a kutyust. Nem mondott semmit, hogy jó, nem jó, fogynia kéne stb. Tavaly óta 1 kg-val gyarapodott a súlya. Ez sok vagy normális? Most 5 kg.
2009. szept. 15. 14:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És 3 éves fiú kutya.
2009. szept. 15. 14:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora. Ha fajtiszta yorkie lenne akkor sok lenne, de mivel van benne havanese ezért gondolom mértetre nagyobb és így szerintem nem vészes. Meg ha a doki sem mondott semmit akkor nincs baj :)
2009. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem is yorki-bichon keverékem van :))))

ő 8 hónapos és 3 kg

a te kutyikád mennyi idős? kitapinthatók a bordái vagy nagyon tömzsi? mekkorák voltak a szülők? az enyém apukája nagyon apró yorki, gondolom azért ilyen csepp az enyém. te láttad a tied szüleit? ők mekkorák?

2009. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14.13-as vagyok: bocsi, látom az életkort


azt elfejtettem, hogy a dokinak mondtátok a súlygyarapodást?

2009. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő kérdezte, hogy az lehet, hogy 1 év alatt 1 kg-t felszedett? Válaszoltam, hogy igen.

Kicsit hisztis, de azt mondta, egészséges, szép. De nem jól nevelt :D

Nem, sajnos nem láttam aput anyut, de ő normál méretű kutyurka marad.

2009. szept. 15. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem normális, nekem bischonom van kettő, az egyik 3 kg, a másik pont 5, pedig egyforma nagyok és idősek. Az egyik jobban eszik a másik kevésbé. Tehát ha a tiéd is bischon keverék, lehet 5 kg. Ja, és nem kövér az 5 kg-os sem, az olyan kis stramm, a 3 kg-os sem sovány végül is, nyúlánkabbnak tűnik.
2009. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor áll guggolj mögé, és tapogasd végig a nyaka aljától a faráig. Ha érzed a bordáit akkor nincs semmi baj :)

Amúgy nálunk is nagy a súlyingadozás, csak nekünk nagyobb testű kutyánk van. Amióta light tápot kap, ilyen probléma nincs :) Az orvosunk pedig mindig szólt, hogy "jó húsban van" pedig csak 1-2 kilókat hízott, és fogyott :D

2009. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Esetleg lehetne valahol látni a kutyusról képet?

Elvileg nekem is Yorki és havanese vagy bolognese keverék kiskutyém van!

2009. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2009. szept. 29. 10:37
 10/12 anonim válasza:
Nagyon aranyos! :))))
2009. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!