Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri kültéri kutyaugatás...

Megéri kültéri kutyaugatás gátlót venni, ha a szomszéd kutyák ugatnak folyamatosan?

Figyelt kérdés
Bántani nem szeretném, de néha jó lenne piheni,..csendbe..
2013. márc. 15. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Milyen az a "kültéri kutyaugatás gátló"? Szerintem beszélj a szomszédoddal, hogy ez nem normális, és tegyen valamit. Ha ez nem segít, tegyél bejelentést a jegyzőnél.
2013. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
2013. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én elítélem az összes ilyen elektromos izébizét... még a fojtónyakörveket is utálom. Száz évekkel ez előtt is voltak kutyák és mégsem kellettek ilyen eszközök a nevelésre.

Vagy gondoljunk csak a nagyszüleinkre. :)


Most azt nem világos, hogy neked is van kutyát és a többire reagálva ugat? Mert akkor ne a te kutyádat "büntesd" azért, mert a szomszéd nem tud kutyát nevelni. A szomszéddal kéne beszélned, hogy ez sokakat zavar és fordítson erre a kutyájával egy kis időt.

2013. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
1-es vagyok. Még nem láttam ilyet, de nem túl szimpatikus. Ha nem akarod bántani a kutyát, akkor ne vegyél ilyet, hiszen ez azon alapul,hogy ez nem jó neki. És a kutyák nem szoktak ok nélkül ugatni, úgyhogy beszélj a szomszédoddal. Az sem lenne jó, ha soha nem ugatnának, mert akkor hogyan jelezzenek, ha történik valami? És hogyan őriz házat egy "néma" kutya?
2013. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kültéri ugatásgátló nagyon jó dolog, de csak akkor van értelme, ha csak 1 kutyáról van szó. Akkor hatásos. de ha még mellette 10 másik is ugat, akkor nem ér semmit. Ezzel nem bántod, kiad egy olyan hangot, ami a kutya számára zavaró. Ennyi a lényege. nem tudod őt bevinni esetleg éjszakára? vagy olyan helyet kialakitani neki, ahol nem lát ki az utcafrontra. Az enyémek is ugatósak, nem is kicsit, de éjjel a házban alszanak, igy gyakorlatilag csak a mi portánkon van csend éjjel, mig a többiek nyomják hajnalig:)))
2013. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!