Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelei vannak ha a...

Milyen jelei vannak ha a kutyának fülgyulladása van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat rázza a fülét. Féloldalasan is tarthatja a fejét. Vakarja is .Ha belenézel, lehet, már látni is váladékot.
2013. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sűrűn rázza a fejét, esetleg vakarja a fülét
2013. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szokta vakarni és rázni de nem vettem észre hogy fájlalná.nincs letörve, jo kedvű, eszik iszik rendesen! Amit nem értek hogy a kutyám fia miért szokta tisztogatni, belülről kinyalogatni a fülét?? Van a velük még egy kutyus de vele nem szoktak nyalakodni. És csak a fia nyalja az anyjáét forditva nem. Minek a jele lehet ez?
2013. márc. 15. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen kutyák között. Nekem pl a macska pucolta meg az akkor aktuális wesztimet és utána a kutya viszonozta ugyanezt.
2013. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szokta rázni, vakarni, lehet, egy fültisztító folyadékkal ki tudod tisztítani a belső fület.De meg lehet nézetni a bűzmirigyet is. Hátha megtelt és nem ürül magától.
2013. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl a macska pucolta meg az akkor aktuális wesztimet és utána a kutya viszonozta ugyanezt.


Erről az jutott eszembe, hogy a múltkor a kutyusom orron nyalta a 4 éves unokaöcsémet, én meg mondtam neki (poénból), hogy most Te jössz. Egy pillanat műve volt, de az unokaöcsi komolyan vette XD

2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szagolj bele a fülébe. érezhető
2013. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi szagot. Bűz mirigyek rendben vannak járunk dokihoz. Remélem hogy nincs gond hanem ez a nyalakodás csak a kötődés jele! :)
2013. márc. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!