Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vállalná valaki azt, hogy...

Vállalná valaki azt, hogy segít nekem felelős kutyatartásban? Eddig szerintem nem voltam valami jo. De mist meghalt a masik kutyam es kicsit mashogy latom a dolgokat.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Naponta etetni és itatni kell és be kell neki adatni az oltásokat + ha beteg akkor állatorvos. Ezek az alap életfeltételek... Ezt meg a napi szükséges séta/foglalkozás mennyiséget bárhol megnézheted a neten, mit tudunk segíteni ebben? Most bocsi, de ha adok egy kutyát egy totál laikusnak, aki semmit sem tud a kutyatartásról, de egy értelmes gondolkodású ember, akkor a kutya életben marad mindenféle szakirodalom és különleges tudás nélkül is. Honnan szerezted a kutyát és hogy halt meg?
2013. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek, de nem tudom hogyan tudnék segíteni.
2013. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ez vagy véletlenül?.. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4116388-s-o-s..

Egyébként miben szeretnéd konkrétan a segítségünket kérni..?

2013. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy, akinek CO mérgezésben meghalt a kutyusa? Én szívesen segítek, talán tudok pár hasznos tanácsot adni.
2013. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szomszed. Patkanymereggel.
2013. márc. 16. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:

tudod bizonyítani? ha igen, akkor jelents fel azonnal és elmegy a kedve a mérgezéstől. Ha más kutyusokat/cicákat is megmérgezett a környéken, akkor esetleg össze is állhattok a többi gazdival. Bocsi az első hozzászólásért, de a kérdésedből az jött le, hogy leszartad a kutyát és azért halt meg.


Ha elég nagy a kert, akkor zárd el olyan helyre, hogy a szomszéd ne érhesse el a kutyát. Elvileg ki lehet képezni, hogy ne fogadjon el mindenféle bedobált kaját, de én erre nem esküdnék fel, hogy minden kutya tartja a gazdi távollétében. Mi a kutyasuliban csináltunk gyakorlatokat arra, hogy ne szedjenek fel kaját az utcáról, de az sem volt 100%-os, pedig a gazdik ott álltak a kutya mellett és mondták neki, hogy ne kajálja fel a virslit.

Végső megoldásként pedig ne tarts kutyát. Annak semmi értelme, hogy a szomszéd sorban gyilkolja őket.

2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Utolsó. Több emberét is megmérgezte. Van rà bizonyìték. Kamerás felvétel. Akkor a többiekkel szervezkedünk a rohadt ellen! :@
2013. márc. 16. 22:33
 8/8 sippara ***** válasza:

100%-ra vinni a kajamegtagadást (akkor is, ha te nem vagy ott!!!). Igenis van olyan kutya, aki mindig megtagadja a talált/kínált élelmet (a nővérem staffija elsőre elfordítja a fejét, ha nagyon erősködsz letépi a karod, ha kajával kínálod - az egyetlen rizikófaktor, hogy ha nővérem nincs ott, esetleg elsőre odakap).

A r.hadékot pedig feljelenteni, a patkányméreg ugyanis állatkínzás.

2013. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!