Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha biciklizés...

Mit tegyek ha biciklizés közben megkerget egy kutya?

Figyelt kérdés
Van egy hely itt a városunkban ahol állandóan van egy nj és 10/9x megkerget. Én mindig eltekerek jó gyorsan ő leáll. De nagyon zavar, hogy normál tempóban nem mehetek arra. Sose bántottam azt a kutyát mégse szeret... Másokat nem kerget meg vagyis még nem láttam. De tiszta félelmetes a szeme is teljesen vörös...
2013. márc. 16. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélhetnél valahogy a tulajdonossal. Miért van egyáltalán kint a kutya? Mikor megkerget, a gazdája hol van? Észreveszi?
2013. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs gazdi, aztmondta egy közeli boltos hogy senki sem tudja kié a kutya...
2013. márc. 16. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, tehát csak úgy császkál az utcán? Akkor viszont egy menhelyet, az állatvédőket, vagy a gyepit kéne felhívni.. Hova valósi vagy?
2013. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ok de a kérdés nem erről szól...

egy ismerősömnek mondtam már aki szokott segíteni menhelyen szóval az el lesz intézve remélem... de attól másik kutyával ugyan úgy találkozhatok

2013. márc. 16. 13:30
 5/11 Valletta ***** válasza:
Vagy nagyon gyorsan elhúzod a csíkot vagy leszállsz és tolod a cangát.
2013. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet az is, ha leszállsz a bicikliről és elzavarod, vagy veszel paprika sprayt és lefújod vele. Megjegyzi ezt magának a kutya is és valószínűleg nem fog többet kergetni. De a legjobb valóban az lenne, ha szólnál egy egyesületnek vagy a jegyzőnek.
2013. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Szőrnyű amit mondani fogok leszálok a bickliről és ha még mindig ront felém nem tudom elzavarni akkor sajna megverem ha még bele pusztúl a kutya még akkor is mert inkább én mint ő.Egy kutya sem erőseb az embernél csak egy előnyük van a kutyáknak az emberek általában félnek tőlük és ezt meg is érzik.Persze ha a kutya meghátrál akkor nem bántanám de a gazdájával elbeszélgetnék vagy ha kóbór kihívnám a sintért vagy az állatvédöket
2013. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdés nem erről szól? Segíteni próbáltam drága.. Ez egy jó, és végleges megoldás lett volna, mert a kutya elkerült volna onnan, nem kellett volna állandóan tekerned mint állat..

Aki azt írta, hogy megverné a kutyát, annak üzenném, hogy nem minden kutya hátrál meg a verésre. Ha agresszív (márpedig sanszos, hogy az) akkor visszatámad.

2013. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utólsó olvasd végig mit írtam ha megtámad a kutya csak akkor verném el még ha meg is ölöm vele akkor is mert azért nem fogom hagyni hogy szétszedjen egy kutya .

Egyébként nem utálom a kutyákat két kutyám is van amiket már saját magam neveltem de az enyéim nem agreszívek és nem is bántottam soha őket ha véletlenűl valaki ezzel jönne

2013. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként csak az agreszív kutyák támadnak szóval így nincs is miről beszélni amelyik kutya nem agresszív az nem támad csak úgy emberre
2013. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!