Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne titeket ez?

Érdekelne titeket ez?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatás vállalok a 10- 14 kerben. Az árat majd azután megbeszéljük miután tudom hogy hány kutyus lesz és hogy hova kell mennem. A méret mindegy de max.3 kutya egyszerre. Olyan kutyus csak egyedül jöhet aki tüzel vagy "vad". De ha ezt az elején nem közlik velem plusz költség lesz.


hétköznap 15:00-17:00- ig hétvégén pedig 08:30-17:00-ig :) Az ÁR kutyától-időtől függ.


[link]



2013. márc. 16. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

15 éves gyerekre? :D

Még a csodálatos kutyadokinak sem adnám oda a kutyámat, hiszen semmit nem tud róla, nem ismeri, nem tudja mire hogy reagál, mitől fél, mit nem szeret.

2013. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen hogy oda adnám csak sétára is vadidegennek, pláne nem egy gyereknek. Egy-két közeli barát, akiben megbízom, tudja kezelni a kutyát, ráadásképpen ismeri az én kutyámat is, rá rábíznám. De abból kiindulva hogy másnak nem fog engedelmeskedni (mert miért is engedelmeskedne ha nem ő a gazdája?!), így abszolút kizárt a dolog.

Ezzel nagyon maximum idősebb néniknél próbálkozhatsz, akik nem tudnak olyan sokat sétálni a kutyájukkal. Talán náluk lehetne esélyed.

2013. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Inkább a szomszédoknál érdeklődj, és szerezz tapasztalatot menhelyen.
2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem bánod, elküldöm a facebook oldalt a NAV-nak is....
2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

Én biztos nem bíznám senkire a kutyámat!


Csúnya dolog embertársainkat NAV-al fenyegetni! Szégyelljétek magatokat ráadásul a kérdező még egy kisgyerek!!!

2013. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Én csak felhívtam a figyelmét, nem fenyegettem. Annyi ilyet hallani, hogy tanárokat zenészeket büntetgetnek...


[link]


[link]

2013. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is szemétség a NAV-val fenyegetni. Amúgy problémamentes kutyát meg tud sétáltatni egy 15 éves is. Szerintem tegyél ki szórólapokat a környéketeken, árat ne írj rá, úgy nem tudnak belédkötni... Sok sikert!
2013. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkorú, tapasztalatlan gyerekre biztos nem bíznám rá a kutyáimat, akinek semmilyen kötődése nincs irántuk, számára csak pénzforrások! Fontosabbak nekem annál az állataim! Hogy vállalnál értük felelősséget? És nem bántásból, de az, hogy a saját kutyádat sétáltatod, eteted, nyírod még nem jelenti azt, hogy esetleg egy problémásabb kutyával elbírnál vagy egy kutyatámadást ki tudnál védeni. Az más kérdés, hogy nekem a nap fénypontja az, mikor elmehetek velük sétálni, le nem mondanék erről! Ne ilyenből akarj pénzt keresni.
2013. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"tegyél ki szórólapokat a környéketeken, árat ne írj rá, úgy nem tudnak belédkötni"


Aztán amikor megsétáltattál egy kutyát, mondd a gazdinak, hogy ezerkettő lesz. Na ő viszont lehet, hogy beléd fog kötni :D

2013. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt a gazdát is megnézném aki egy vadidegen gyerekre bízza a kutyáját... Egyébként meg az az ember (akiből igen keveset találni itthon) aki fizetne is a kutyasétáltatásért, olyanra fogja bízni aki ért a kutyákhoz(nem, az hogy szét tudsz szedni két kutyát nem az), és felnőtt, tapasztalt nem mellesleg pedig nem olyan arrogáns a stílusa mint a tied.

Inkább menj el kertet rendbeszedni, azért hamarabb kapsz pénzt.

2013. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!