Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes francia buldogom...

6 hetes francia buldogom folyamatosan sír. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma vettem a kis csöppséget... nagyon kis tündérke. Csak az a baj, hogy folyamatosan sír, és csak akkor hagyja abba, ha felveszem. Első kutyám és nagyon meg vagyok ijedve.. valami baja lehet vagy csak fél?
2013. márc. 16. 17:39
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Rendben nagyokosok,mint kiderült tenyésztőtől vettem... l És azért lett ilyen korán elszakítva az édesanyjától, mer elpusztult ... Utólag csak kiderült minden:) jaa és a kutya kicsattan az energiától... azért köszönöm a felesleges fejmosást :)
2013. márc. 19. 09:20
 32/42 A kérdező kommentje:

[link]



:)

2013. márc. 19. 09:25
 33/42 anonim ***** válasza:
63%

Első vagyok:

Olyan mint egy pici malac :)) Nagyon édes!!

2013. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Igeeen, miniröfi :) Köszönöm
2013. márc. 19. 13:00
 35/42 sippara ***** válasza:
62%
Utólag kiderült, hogy tenyésztőtől vetted? Azt hogy? Be voltál lőve vásárlás közben, vagy mi? Egyébként (csak, hogy tudd), ha egy tenyésztőnél meghal az anyakutya, dajkát keres a kölyköknek nyolc hetes korukig, nem osztogatja el őket hat hetesen, mert egy TENYÉSZTŐ tisztában van azzal, milyen fontos az alom-beli szocializáció, FŐLEG 6-12 hetes kor között.
2013. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
62%

És miért is hal meg egy felelős tenyésztőnél az anyakutya miközben egy alomnyi kölyke van????


És ezt az "utólag kiderült,hogy tenyésztő" dolgot én sem tudom hova tenni....:D :D

2013. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
felhívta a párom és megkérdezte... Én sem tudom pontosan, hogy most mivan... de az biztos, hogy az anyakutya nem él..
2013. márc. 19. 17:44
 38/42 anonim ***** válasza:
Amit a "tenyésztő"a párodnak telefonban mondott,az szerinted szentírás?
2013. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
azért ne állítsatok már be valami elvetemült idiótának, mer 2 héttel korábban hoztam el a kiskutyámat.. Hirtelen mindenki mekkora állatvédő lett... Nézzetek kicsit magatokba. Tökéletesen egészséges a kicsim :)
2013. ápr. 3. 02:38
 40/42 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem az egészségét vitatja,amit amúgy te ránézésre nem fogsz tudni megállapítani.Nem véletlenül van a törvényben is 8 hét.Vagy szerinted csak a hasukra csaptak és úgy találták ki ezt az időpontot?

A leválasztásnál van fontos szerepe,hogy a lehető legtovább az anyjával maradjon,így ne sérüljön nagyobb mértékben a leválasztásnál.A szocializáció az egyik legfontosabb dolog,és ezt 6 hetes koruk után "tanulják" az anyjuktól...Már ha az anyjuk nem egy idegbeteg kölyökgyáras kutya.Embertől sokkal nehezebb "megtanulni" és jól csinálni,mint a kutyák egymás között.Sokkal idő és figyelemigényesebb. Pl. az írásodból is kiderül,hogy lövésed sincs az egészhez,és mégis neked kellene felnevelned egy egészséges KUTYÁT.Nem kis cuncimunci röfit,meg kis pihepuha kutyulit.Hanem egy ugyanolyan KUTYÁT,mint egy bernáthegyi vagy kuvasz vagy csivava vagy bármi.

És te,mint szerető gazdi,csak nekünk támadsz vissza,és el sem gondolkozol azon,amit írunk.Hidd el,itt senki nem ártani akar.De te biztos tudsz mindent,ezért jöttél ide kérdezősködni :)


Sok sikert,nem lesz könnyű.

2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!