Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a vizsla és a beagle kutyán

mi a tapasztalatotok róluk?? Melyik könnyebben kezelhető kutya,melyik okosabb,értelmesebb? Ha választanotok kéne akkor vizsla vagy beagle 2. kutyám lenne de okos könnyen kezelhető kutyust szeretnék uszkárt semmiképp sem



2013. márc. 16. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A colliek sem egyszerűek, szóval akkor inkább a vizsla vagy a beagle... Egy colliet nagyon nehéz lefárasztani...
2013. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyukámmal vizsla lesz a befutó :) Már csak az a kérdés hogy hogy tudnám megnevelni kicsit hogy amikor utazunk a mamámnál ne ugasson mert panel

Valami ötletek?

2013. márc. 17. 15:01
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ajánlom neked egyiket sem, ha könnyen kezelhetőt szeretnél. Nekem volt beagle-m és ismertem másokat is akik tartottak. Nagyon öntörvényű, hebrencs, és nem túl ragaszkodó, és mára a sok szaporítás miatt elég betegesek. És nekünk kotort is. A vizsla sem egy nyugis. Én a helyedben elgondolkoznék máson is. Amit biztosan ajánlani tudok (ne ijedj meg tőlük): angol bulldog ( nagyon okos nyugodt, és nagyon emberbarát, ragaszkodó), ugyanez van az amstaffal, vagy jó helyről jövő pittel( bár őt is kell mozgatni), ha nem bánod hogy nagyobbra nő nagyon ajánlom a német dogokat. Ezek az igazi hűséges és értelmes kutyásk. (tapasztalatból mondom :) )
2013. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szeretem a németdogot bár sokat eszik és az utazással is gond lenne

Viszont nem szeretem a staffordokat a bullterriereket <--- ilyeneket

2013. márc. 20. 17:41
 15/18 anonim válasza:
A beagle makacs,okos. Nekunk az van es 2het alatt teljesen szobatiszta lett,mehtanult ulni 2nap alatt. Viszont ha valami nem ugy van ahogy o akarja akkor csak azert is megcsinalja,utana persze jol kikap. Felenk,de ha megismerkedik valakivel akkor feloldodik,bator lesz :)
2013. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Esetleg a Shetlandi kutya? :)
2013. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
arik csak hosszú kissé a szőre
2013. márc. 22. 14:38
 18/18 anonim ***** válasza:
kis testut ajánlok, azt ennyi idosen jobban tudod kezelni. én 14 vok és angol cocker spánielt fogok kapni. bár nem ajánlom neked, mert azt mondtad, hosszú szorut nem szeretnél
2013. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!