Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hullik az angol...

Mennyire hullik az angol cocker spániel szőre? Jó választás gyerekek mellé? /Többi lent/

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyát, és mi az angol cocker spánielre gondoltunk./a gyerek 13 éves, és lány/ A mozgatása: reggel:15p délután:45-60p este:1óra. Nem tudjuk, hogy mennyire hullik a szőre, ez fontos lenne. Köszönöm a válaszokat!! :)

2013. márc. 17. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a 13 éves lány kapja? Ti bevállaljátok? A spánielek nagyon kedves kutyusok, de egy jó ovi/suli nem árt nekik. A reggeli 15 perc viszont elég kevés, ennyi idő alatt nem tudjátok úgy lefárasztani, hogy a lakásban ne tomboljon. Mivel hosszabb szőrű kutya rendszeres kozmetikát és fésülést igényel.
2013. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem a gyerek kapja. Értem, köszönöm. Akkor a reggeli 30p séta? :)
2013. márc. 17. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya felősség, nézz utána a tükörmódszernek mielőtt kutyát vállaltok.
2013. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hullik a szőre, mint a legtöbb kuytának. De egy kutya tartása nem csak az etetésből és sétából áll. Nem ártana elmenni egy tükörmódszers oviba, suliba.
2013. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2013. márc. 17. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen hordodo kozmetikába trimmeltetni nem lesz vészes a szőrhullás, viszont mindenképp nézz körül, hogy megbízható tenyésztőtől vegyél és ne szaporítótól mert sajnos a hazai állomány idegnrendszere szörnyű.
2013. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is spánielem van és nagyon jó kutya :) igaz vinni kell kozmetikába és foglalkozni kell a szőrével de ha viszitek a kozmetikába akkor nem fog hullani annyira a szőre. Szerintem nem lesz baj a 13 éves lánnyal sem . Bőven elég lesz neki annyi séta főleg ha még pici. Igaz sok foglalkozást igényel de én imádom . Megjegyezném , hogy én 15 éves vagyok és simán tudok vele báni szóval itt nem a kor számít hanem az , hogy milyen falkavezér vagy , nagyon sokat is foglalkozok vele mert kutyaiskolába járunk és itthon is tanítom .

Sok sikert ! :)

2013. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!