Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyust foguno venni....

Kölyökkutyust foguno venni. Menhelyről van és keverék. Mt vegyünk neki? Illetve tanácsokkal is ellathatnátok. Milyen ezze foglalkozó könyveket ismertek?

Figyelt kérdés
A pénz és az idő nem szàmít. Ill. Mit kezdjek azzal a problémával hogy önzőnek tqrtom mazam amiert neem egy felnottet hoztam akinek mar kevesebb az eselye.
2013. márc. 17. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző! :) Akármilyen menhelyi kutyát is választasz, az már rendben van, már sokat segítesz ezzel.


Lehetőleg premium junior táppal etessétek. Az alap felszerelések a kellő méretű fekhely, tálak, nyakörv, póráz és játékok.

A neveléshez a Fennel könyveket javaslom, tanításhoz pedig Vámosi-Nagy Nóra Klikk! könyvét. Illetve ha az oltásai rendben lesznek, érdemes lesz kutyaoviba járni vele, hogy megfelelően szocializálódjon és megalapozzátok már a jó kapcsolatotokat. És az oktatók tudnak majd segíteni a felmerülő problémákban is.

2013. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Merre laktok?

Ha esetleg Pesten, ott tudok ajánlani ingyenes kutyaovit! :)

Ne emészd magad, amiért kölyköt hoztál el, gondolj arra, h 2 kutyán segítettél, a sajátodon és egy másikon, aki a helyére mehet.

Könyvek közül:

Korom Gábor - Neked ugatok c. könyve. Kezdő kutyatartóknak nagyon hasznos és jól össze van foglalva benne minden.

Klikkerezésnél, amit előttem ajánlottak.

Jan Fennel - Kutyapszichológia.

2013. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy önző ez végett! Az is igaz, hogy ritkán fogadnak örökbe felnőtt kutyát... Én nagykutyát fogadtam örökbe..de azért néha hiányzik az, hogy egy kölyök kutya mennyit bohockodott volna. lehet még a végén érkezik egy kölyök is. :) vagy egy másik nagy. :D



Kölyök kutyusnak mit vegyetek? Hát én játékokkal szoktam elhalmozni meg jutalomfalatkákkal ( amikor épp tanulunk ).

Vettem neki plédet is kutyaágyat mivel hosszú szőrű fésűt is. Sampont a nyári fürdéshez...stb


Könyvet nem tudok. :/

2013. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!