Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát érdemes...

Milyen kiskutyát érdemes venni egy kutyaszerető 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha előbb megkérdeznéd a srácot, hogy milyet szeretne?
2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ő aztmondja, neki mindegy.

vagy érdemesebb lenne örökbefogadni egy nagyon rossz sorsú kutyát?

2013. márc. 17. 11:28
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Menhely tele van kölyök kutyusokkal is onnan is tud választani. :) Én menhelyre mennék. és ha a megszületendő gyermekem is kap az én állatszeretetemből és később kutyát szeretne biztos menhelyre viszem és hagyom választani. :)
2013. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegy neki, akkor főleg jó menhelyről hozni :) Elmehettek együtt is, ott is segítenek majd kiválasztani a megfelelő kutyát.
2013. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha neki mindegy, akkor inkább semmilyet! Ha ennyire nem képes, hogy kiválasszon pár fajtát, hogy melyikkel szeretne és tud is foglalkozni, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekli igazán. Az meg, hogy a kertbe legyen betéve, annak semmi értelme nincs. Egy kutyával nagyon sokat kell foglalkozni...
2013. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki mindegy, akkor menhelyről hozzatok, ha lehet felnőttet. Gyönyörű, kedves, probléma mentes fiatal felnőtt kutyák vannak menhelyen, állatvédő szervezeteknél, akik gyakorlatilag senkinek nem kellenek, mert nem kölykök. Tudok egy nem egész egy éves (talán snaci) keveréket, aki gyakorlatilag a kennelben nőtt fel a telepen. Mivel nem kölyök és ráadásul fekete, a "kutyának" sem kell, pedig nagyon édes.
2013. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hovarju ***** válasza:

Ha mindegy neki, akkor semmilyet kutyát nem ajánlok neki.

Valami ötlete csak van. Mit akar vele kezdeni? Tanítaná, foglalkozna vele? esetleg vinné kutyaiskolába? esetleg sportolni?

2013. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hovarju ***** válasza:

Kedves kérdező!

nekem ez a kérdés kicsit úgy tűnik, mintha a 12 éves fiú egyáltalán nem akarna kutyát.

2013. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egy 12 éves, állítólag kutyaszerető gyereket megkérdezel milyen kutyát szeretne, kapásból mondja a fajtákat. Szerintem nem igazán akar ő kutyust. Jól gondold meg, mert egy állat nem játékszer, nem lehet felrakni a polcra....
2013. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is a menhelyi kutyát ajánlom akkor ha nem ragaszkodtok fajtákhoz

De ha fajta tiszta kéne akkor ezt ajánlom egy nagyon jábor óriást az újfundlandit türelmes a gyerekekkel és a családdal

http://www.youtube.com/watch?v=AslHqZ8HdII

2013. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!