Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet yorkimnak?...

Mi baja lehet yorkimnak? Olyan furcsán viselkedik. (Orvoshoz egyenlőre nem tudjuk vinni, lentebb hogy miért)

Figyelt kérdés
Angliában élünk, és forditó hiànyàban csak jövőhèt péntek tudunk orvoshoz menni :(( ,de addig hàtha tud valaki valami èrtelmeset mondani!Snoopy napok óta furcsàn viselkedik sokat fekszik,alig mozog,ki menni se megy ki bent vègzi el a dolgàt,folyton remeg,szomorkàs...megfigyeltem ès èszre vettem,hogy a hàtsó lábaival vannak gondok!Mint aki nem tudja megtartani magàt rajtuk, kicsúszik a làba, nèha hùzza vagy bicegve jàr.Pisilèskor nem emeli fel a làbát hanem mint a lànyok!Mikor lefekszik is nagyon òvatosan furcsàn fekszik le.Megtapogattam de én nem èrzek semmit azt se tudom mit vagy,hogy kéne!Sírni nem sìrt ha megfogtam de remeg folyton.Mivel alig mozog lèpcsőn én viszem,kanapèra èn teszem fel meg veszem le így csak enni,inni "járkàl",de azt is csak ha màr muszàj!Gondoltam arra,hogy Bizsu (a másik kutyánk, shih tzu) ahogy ugràl neki ràugrott vagy ö ugrott rosszul de nem tudom csak ezeket vettem èszre!:(( Aki jàrt hasonló esetbe ìrjon lègyszi addig is míg nem tudunk dokihoz menni! :( Van-e valami otthoni praktika amivel javíthatnèk,hogy ne fàjjon!:( (biztos fàj)
2013. márc. 17. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Márpedig oldjátok meg valahogy és vigyétek el orvoshoz, mert ez komolynak tűnik. Arra felé kicsit komolyabban szokták venni a dolgokat, bajba is kerülhettek miatta..... Egyébként miért nem beszéltek angolul, ha már kint vagytok? Így eladhatnak benneteket kilóra is akár....
2013. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen praktika lenne? Ez alapján 100-féle baja lehet. Csak az orvos tud segíteni.
2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
nem mindeggy miert nem beszel angolul?mi kozod hozza?egyebkent en is kulfoldon elek itt vannak magyar dokik,szerintem ott is.probalj keresni es elvinni minnwl hamarabb szegenyt.
2013. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Ennyi.
2013. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

ha kell töltsetek le telefonra szótárt és mindenképpen vigyétek el dokihoz, mert elég komoly baja lehet.


az is valószínű hogy nem éli meg a jövöhét pénteket!

2013. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
másnem annyit mondtok dokinak hogy no speak english dog problem leg. ha viszitek a kutyát ugyis látja majd a doki hogy mi baja van. másnem megkéritek hogy irja le amit mond és ki szótárazzátok...
2013. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindegy, de annak, aki kint él, nagyon nem lenne az. Itt az élő példa rá, hogy miért kell megtanulni legalább alap szinten annak az országnak a nyelvét, ahol hosszabb ideig élni akarsz.
2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
biztos megollldja.de te rogton ilyeneket. irsz ami nem is ide tartozik
2013. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az ÉRTELMES vàlaszokat köszönöm.Mindenkèpp megyünk orvoshoz ès igyekszem előbbi "időpontot" lebeszèlni,illetve keresek közbe èrdeklődök magyar orvos utàn.
2013. márc. 17. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod leírom angolul, amit itt elmondtatok, és elküldöm, és akkor emilen elküldhetitek az orvosnak, aki így fog titeket várni. A választ is lefordítom, szívesen.
2013. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!