Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek amsaffok lennének?

Ezek amsaffok lennének?

Figyelt kérdés

Éppen kutyavásárlás gyanánt böngésztem a világhálót amikor ezt a hirdetést találtam: [link]

különös képen a 6.dik oldalt nézzétek meg a képek között az előző almokról készültet.Ez komoly..nem nagyon hasonlitnak egy amstaffra..

Bocsi,hogy itt böngésztetlek titeket,de így teljes képet kaptok arról amiről a véleményetek érdekel!



2013. márc. 17. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van törzskönyvük? Szerintem egy felelőtlen szaporítóval van dolgunk...
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pál123 ***** válasza:
66%
Hat ezek van ameik szep kutya de szerintem csak szaporitottak
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hatodik kepen az biztos h van benne staffi de az nem biztos h fajtatiszta..vagy csak nagyon rondák :D
2013. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kutyat akarsz venni, felejtsd el az expresszt! keress egy tenyesztot es nezz ki egy szimpi parositast. expresszen nem fogsz fajtatiszta kutyat talalni, kevereket meg kapsz menhelyen ingyen. a hirdetesben szereplo kutyak is keverekek, akkor adj csak penzt kutyaert, ha torzskonyvel adjak, ket oltassal, fereghajtva, chippezve (ezt torveny irja elo!), legalabb 8 hetesen, adas-veteli szerzodessel, es garanciaval. ha valamelyik hianyzik, az mar gyanus. gondolom nem szeretned, hogy atverjenek, vagy hogy a kutyad betegen elje majd le az eletet...
2013. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi,utolsónál van a pont :D

de azért érdekeltek ezek pont mert a közelbe vannak és könnyen meg tudnám nézni őket..

2013. márc. 17. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha ne esik terhedre, "csak úgy" elmehetnél, megnézni őket, és megkérhetnéd az eladót, hogy legyen kedves mutassa már meg a szülők, és a kölykök törzskönyvét. Nyilván ez nem fog menni neki..

Egyébként semmiképp se vegyél innen kölyköt!

2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtom némely képen olyan, mintha még francia bulldog is lenne bennük..:D van pár kép, amin nagyon szép kutyák vannak, de az is lehet, hogy azokat a netről lopták..:D
2013. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért expresszen is hirdetnek tenyésztők. Csak úgy kell beállítani a keresést hogy a drágák legyen legfelül ^^
2013. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!