Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom azt futopado...

Pál123 kérdése:

Van egy amstaffom azt futopadot akarok neki csinalni nem tudtok valmi jo oldalt vagy esetleg videot hogy hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok anyit setani vele amenyit kene de igy othon is tudnak vele

2013. márc. 17. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
futópadot szerintem nem tudsz otthon házilag csinálni..
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először a helyesírással foglalkozz, ha már egy közösségi oldalra írsz ki kérdést. Egyébként ez egy szerkezet, nem olyan egyszerű megcsinálni, mint egy széket... szerintem ha házilag meg is lehet csinálni, az nem olyan biztonságos és sokba is kerülne.
2013. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ilyen valaszokat akartam de mind 1 majd valaki mas ir valami jobbat
2013. márc. 18. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük alapul, bár a miénk nem pont ilyen.

Első rész:

http://www.youtube.com/watch?v=5lYACle5GmQ

Második rész:

http://www.youtube.com/watch?v=i77Fcss23yU

2013. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de tényleg azt tudom tanácsolni, hogy valahogy oldjátok meg a séták nagyságának növelését.
2013. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha köszönöm a 3 as valaszolonak jo tud a tieteken futni ? nincs ugy semmi gond vele meg mien anyagbol csinaltatok amin fut ?
2013. márc. 18. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi fullra "hulladék"-okból állítottuk össze. Amit legtöbbet költöttünk rá,az a szőnyeg (1200 Ft volt métere). Tengelyt pedig még anno egy kidobott rossz fénymásolóból szereztünk.

A lap, amin fut, az bútor hátulja, de szerintünk nem csúszik rajta jól, így most próbálunk szermányolni 2-3 szál laminált parkettát. Csúszik így is, de azzal jobb lenne.

Maga a szerkezet jól működik, és könnyen lehet hajtani.

A kutyát még csak szoktatjuk hozzá, de most lesz műtve a lába, ezért még nem kapkodtuk el. Így ezzel kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni.

2013. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt hat remelem minden rendben lesz a kutyaval am sima szönyeg köszönöm remelem meg tudom csinalni majd en is
2013. márc. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!