Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bullterrier vagy egy...

Egy bullterrier vagy egy staffordshire terrier az erősebb?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Meg mostanság suliba elég sokat hallom, hogy a díszhuszárok elvannak szállva ezzel a staffordshire terrier kutyafajtával....

2013. márc. 18. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy afrikai ember vagy egy európai az erősebb?
2013. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy az angol vagy amerikai.. Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy edzettség függő leginkább. Szerintem ha a két legedzettebbet és legerősebbet vesszük akkor a bullterierre teszem a voksom ha a staffbullról beszélülnk az amstaff meg méretéből kifolyólag győzne.
2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
A staffi. És amúgy is van bullterrier az őse között talán abból is lett kialakítva de nem szeretnék hülyeséget mondani:) Azért a staffi elég kemény fajta de persze nála is vannak keményebbek viszont ez a fajta már inkább család/kiállítási kutya mint harci mivel hogy direkt errer lett kialakítva a pitbull-ból.DE a legerősebb v keményebb fajta a kangal,kaukázusi,közép-ázsiai. Egyébként én nem nagyon szeretem ezt a fajtát annak ellenére h apámnak is volt/van ilyen kutyája. Semmi bajom velük csupán annyi hogy a farkas kutyák jobban tetszenek ezért is volt farkas kutyám (több generációs keverék volt és elégé hasonlított a farkasra). Összefoglalva a staffi az erősebb. Kemény ffajta aki kemény kezű gazdit is igényel.
2013. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha víz alatt kéne verekedniük hátratett kézzel, akkor a Spiderman vagy a Batman győzne?


Szerintem ez a kérdés nagyobb fontossággal bír...

2013. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen batman.. Neki vannak kütyüi amikkel kaphat levegőt a vízalatt spiderman megfulladna :D
2013. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A pók nem szereti a vizet skacok:DDDDDDDD egyszóval 'betmeeeeeeeeeen. na jó... mondjuk a denevérek se
2013. márc. 18. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
A Bullterrier most is harcol az oroszoknál ringben...Gondolom nem véletlenül használják ezt a fajtát Igorék...Pl.itt ahol élek(Németország,Sachsen)a Bullterrier az agresszív fajták közé van sorolva,tartása különleges engedéllyel és óriási kutyaadóval van társítva..
2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az nem bullterrier, hanem gull terr, a régi bullterrier a britek kivonulása után Pakisztánban maradt változata. Még mindig viadalokon szelektálják, nem is úgy néz ki mint rögbilabdafejű távoli rokona.


Messzebb van a bullterriertől mint a pit a staffordtól...

2013. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7- aztán jonnek a németek Szlovákiába (itt élek), meg Csehországba és 2000-3000 euró értékben veszik a bullterriereket,nem is egyet, és viszik magukkal a nagy adó mellé
2013. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ülj le,2-3OOO Euró :)Itt(Németországban élek) egy törzskönyves,bajnok felmenőkkel rendelkező fajtatiszta kutya olyan 1OOO-19OO Euró.Én is bullterriert akartam venni,évi adó 9OO Euró...De tessék egy lista,olvasgasd,s rájössz,hogy nem is kapkodják úgy a bullit :) 3 éve itt élünk,kutyás helyekre járunk,de még csak egy bullterriert láttam és egy pitbull keveréket,mindkettő ivartalanítva volt.Pedig kutya itt van elég,fajtatiszta és keverék egyaránt....Itt a link: [link]
2013. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!