Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés szuka...

Ez normális viselkedés szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
2 kutyusunk van, az egyik fiú, a másik lány. A lány ivartalanítva van, a fiú nincs. Pár napja konkrétan megerőszakolja szegény kan kutyát a szuka... Tudom, hülyén hangzik, de mintha szerepet cseréltek volna. Normális, hogy ezt csinálja?
2013. márc. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Normális igen..


Az viszont nem normális hogy van két kutyád és nem tudod hogy mit jelent :/

2013. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de ne mazért mert kannak érzi magát, hanem azért mert dominál. HA észreveszed azonnal tiltsd le róla!!!
2013. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ő a domináns, a két kutya közül. De ez egyben azt is jelenti, hogy nem vagy falkavezér.

Ha a kan tűri, akkor nincs belőle probléma.

2013. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első! Köszi a biztató választ! 3 hete fogadtuk be, eddig sosem volt szuka kutyánk! Tényleg kössem fel magam, vagy dőljek a kardomba, mert nem tudok valamit, és mertem kérdezni!

A kan tűri, irtó mamlasz szegénykém, bár egyenlőre az jön le nekem, hogy neki ez így rendben van, hogy a lány a főnök. Amúgy játszanak, jól kijönnek egymással!

Nálunk a férjem a falkavezér, tőle jobban tartanak, de szót fogadnak nekem is. Amúgy nincs baj velük, teljesen jól szocializáltak, csak mivel ilyet még nem láttam, és ennyire új volt a helyzet, ezért gondoltam jobb kérdezni.

Akik értelmes választ adtak, azoknak köszönöm. :) :)

2013. márc. 18. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Miért van az, hogy az "egyelőre" szót szinte senki nem tudja helyesen leírni? Bocs az OFFért, de már nagyon zavar...
2013. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Lényeg: ha észreveszed tilts le :)Sok sikert.
2013. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul írtam! Pedig elvileg tudom! :D :D
2013. márc. 18. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egyet értek Diesellel. Van két kutyád és nem tudod mi mit jelent? Kutya kommunikációba ásd bele magad, illetve a nevelésbe is, kelleni fog.
2013. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kanonknál ugyan azt jelenti a rámászás.. csak azért írtam.


Egyébként az hogy kitől tart jobban a kutya egyáltalán nem számít nem attól lesz valaki "falkavezér" mert jobban tart tőle a kutya :)

2013. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez normális :D nekem két szuka kutyám van és ők is szoktak ilyet csinálnii.
2013. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!