Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz és angol bulldog együtt?

Mopsz és angol bulldog együtt?

Figyelt kérdés

Van egy mopsz kan kutyusom, a jövő hónapban lesz 1 éves. A párommal ősszel összeköltözünk és ő szeretne magának egy angol bulldog kutyust. Véleményt szeretnék kérni hogy összefér-e a két fajta?

Egyébként az én kutyusom nagyon barátkozós fajta, fajtája ellenére nagyon aktív kutya (bár ez betudható fiatalságának is).

Szeretnék még jó tenyésztőket is kérdezni, mivel tisztában vagyok vele hogy ez egy elég érzékeny fajta. Inkább költök a kutyára magára mint később az orvosra! Várom a válaszokat! :) köszönöm



2013. márc. 19. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha barátkozós, ráadásul a másik gondolom kölyök korában kerülne oda, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne. Ezeket a fajtákat szerintem amúgy is sokat tartják együtt:)
2013. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon megijeszteni, de egyetlen egy olyan ember van, akitől én itthon mernék angol bulldogot venni, és az a Zsargal, akinél az ár is olyan, hogy kb. autót lehet venni belőle.


Borzasztó rossz a génállomány a fajtának, nem véletlen, hogy utcán 5-6 éves bulldogokkal már nem is lehet találkozni, csak a fajtamentésnél.

Sajnos az én bulldogom nem jó helyről van, és borzasztó dolgokon mentünk már keresztül, de ami a legnagyobb baj, hogy mostanra epilepsziás is. 5 éves, de nagyon meg van öregedve, őszül a pofija, nincs jól, pedig én mindig is minőségi tápon neveltem, vigyáztam a súlyára, sokat mozgattam, tehát oda van figyelve rá, de így is nagyon sok az egészségügyi probléma, ami egyrészt baromi sokba kerül, másrészt felesleges szenvedést okoz a kutyának.


Temperamentumra egyébként nagyon hasonlít egy mopszhoz, tehát jó páros lehetnek.

2013. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Második válaszoló, nem tudsz valami elérhetőséget? :S Csak mert a honlapján valamiért nem tudok tovább lépni...

Tehát ő a legmegbízhatóbb tenyésztő itt M.o.-n? Arra gondoltam hogyha megyünk kiállításokra akkor esetleg ott kérdezősködök az angol bullisoknál! :)

2013. márc. 19. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Keresgélek, hátha.

Mivel állatorvos, tuti van a neten elérhetősége :)

ez a blogja: [link]


Hát én úgy érzem igen, hogy ő a legmegbízhatóbb, meg láttam tőle vásárolt 6 éves kutyát, aki csak oltáson volt orvosnál.

2013. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a Facebookja: [link]


Itt meg a rendelő linkje: [link]

2013. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!