Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim most 3 hónapos és 6...

A yorkim most 3 hónapos és 6 centi hosszú a szőre. Kb. Mekkora szőre lesz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 18:05
 1/2 sippara ***** válasza:
Első kutya, ugye? :) Az elején én is szó szerint mindent (szőrhosszt, testkerületet három helyen, marmagasságot, farmagasságot, testhosszt, farokhosszt(!!!)) mértem, de az a helyzet, hogy egyrészt nem nagyon lehet erről találni adatokat, másrészt teljesen egyedfüggő. Lehet, hogy a kölyökbundája (mert a tiéd most még azt hordja!) rövidebb, vagy akár csúnyácskább, de felnőtt korára "összekapja magát".
2013. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. ilyen:

[link]

[link]


De tényleg :) Az ő szőrük folyamatosan nő, és viszonylag gyorsan. A hosszú szőr csodaszép, pláne ezeknek a kiállítási kutyáknak, de ez rengeteg munkát igényel, és ha nem kiállítási kutya, akkor szerintem felesleges is. Nem praktikus a hétköznapi életben.

Az enyémnek 2 hete levágva a "nyári fazon" :) A hátán teljesen rövid, a lábain és a pofiján hosszabbra van hagyva. Ilyenkor havonta viszem vágatni, mert 1 hónap alatt nagyon sokat nő.

2013. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!