Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? Kutya vásárlás?

Figyelt kérdés
Egy kis yorki kiskutyát szeretnénk a kisfiamnak.És nézegettem a neten és találtam..Írtam az illetőnek.És azt írta vissza,hogy Ausztriában van a kiskutya amiért nem kell fizetni,csak a szállításért ami 15 ezer ft. Ez bár nem sok,csak akkor kell fizetni mikor ide hozzák az állatot. nekem elégé furcsa.Vagy kamu lehet?
2013. márc. 20. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

istenem... miért hiszik az emberek azt h 10-20-30 ezer ftért vesznek kutyát?


menjél menhelyre és fogadj örökbe egyet vagy ha fajtatiszta kutyát akar akkor keress egy igazi tenyésztőt (nem szaporítót) és onnan vegyél kutyát! De az kb. 100fttól kezdődik.. de ha a vételár már gondot okoz akkor ne legyen kutyád mert egy kutya nem olcsó mulatság...

2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nehogy bedőlj neki, ez csalás. elutalod a 15 e ft-ot, és várhatsz életed végéig, mert nem kapsz semmit.
2013. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem okoz gondot a vétel ár.Csak elégé fura,hogy a kutyáért nem kér pénzt..Csak szállításért kér pénzt..Sőt még a címemre is hozzák.
2013. márc. 20. 20:09
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kell utalnom..Akkor kell fizetni mikor ide hozzák.
2013. márc. 20. 20:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig h milyen szempontok alapján vennél egy mosógépet és milyen szempontok alapján akarsz egy kutyát/családtagot venni aki 15 évig veled lesz....
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ez a beetetés, aztán majd jön az, hogy mégis utalni kéne stb. A Yorki elég drága fajta, ráadásul külföldön még drágább. Figyelj, én ajánlom, hogy nézd meg a Gáldombi-Mini kennelt. Én onnan vettem kiskutyát 6 éve, normál méretű, teljesen egészséges, nagyon jó karakter, és 70 e ft. volt.
2013. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan a kutyán, egy családtagon spórolnál? Mint ahogy az előző válaszoló is utalt erre, egy használati cikket sem az ócskapiacon vennél garancialevél nélkül csak azért, hogy olcsóbb legyen! Akkor kutyát miért így akarsz vásárolni? A yorki pláne egy nagyon beteges fajta, könnyen lehet, hogy az első évben fogsz sokszor annyit költeni az orvosi kezelésekre, mint ha tenyésztőtől vennél egy garantáltan egészséges kölyköt. Emellett miért olyan embert akarsz támogatni, aki a fajtát teszi tönkre (hisz szűretlen, keverék kutyákat szaporít)? De ha már nem akarsz tenyésztőtől venni kutyát, akkor menhelyről fogadj örökbe egyet! Rengeteg kis társasági kutya van gyepiken, menhelyeken.
2013. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Minek a gyereknek kutya? Majd aztán 10 percet fog sétálni naponta,mert nem lesz rá időd? Te fogod gondozni nem a gyerek. ODaviszel egy szaporított ideggyenge kutyát, akire rámegy majd a gatyád is. Sok sikert.
2013. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sántít valami ezt hagyd ki inkább,de eszedbe ne jusson több tízezer forintot kiadni egy kölyökért.Inkább fogadj örökbe egy kis keveréket,jobban jársz hidd el.
2013. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami hatalmas átvágás van a dologban, ne vedd meg. Inkább gyűjts még egy kicsit, vagy fogadj örökbe.
2013. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!