Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy palotapincsi meddig élhet?

Egy palotapincsi meddig élhet?

Figyelt kérdés
Van egy palotapincsi kutyám már 12 éves és kb. mikor fog elhunyi vagy meddig élhet?

2013. márc. 21. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár 20 évig is elélhet, bár ez azért ritka. Idős kutyánál nem lehet megjósolni, hogy meddig él, fiatalnál sem, mert bármikor beüthet valami, ami ledönti a lábáról.
2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol 10-12 évet olvastam, de bármeddig élhet. Ne azzal foglalkozz mikor fog meghalni, hanem élvezd vele az életet, légy vele minél többet.:)

Az én kis pincsim most 3éves, és igaz még fiatal, de eszemben sincs azon gondolkodni, mikor fog meghalni és mi lesz velem nélküle. Örülök annak, hogy van és próbálok minél több időt vele tölteni.

2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rokonoméknak a palotapincsije majdnem 17éves volt mikor meghalt. Akkor sem azért mert beteg volt vagy valami, ahhoz képest még jó kondiban is volt, csak hát öreg volt, és elaludt.
2013. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én 1 éves kromban kaptam és ö áll a szivemhez a legközelebb..
2013. márc. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!