Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad a kiskutyát így húzni?

Szabad a kiskutyát így húzni?

Figyelt kérdés
Játék közben mikor egy tárggyal játszunk ő húzza erőből, én fogom. De nem tudom mennyire szabad nekem is húznom. Fájna neki?
2013. márc. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha fájna neki bármi, sírni fog mint a fene. Húzásnál pedig akkor szimplán kitépődik a szájából, nem tudom mire gondolsz mi fájna neki.
2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha sosem hagyod "nyerni", egy idő után leszokik a huzogatós játékról. Fogváltáskor viszont ajánlatos odafigyelni, mert egy fájdalmas fogkitépés húzáskor, szintén a rossz élmény miatt leszoktatja a húzós játékról.
2013. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a kis kutya kis testűt vagy fiatal kutyát jelent?


A fiatallal vigyázni kell mert könnyen ki lehet rántani a tejfogait. az kellemetlen és nem szereti majd a játékot, ahogy írták előttem.


Kistestűvel lehet játszani ilyet gátlástalanul :D én most vettem a pincsimnek olyan csörgős macskajátékot aminél egy bot végén van egy madzag és annak a végén valami plüss, nagyon imádja. Annyi hogy hogy hagyd nyerni a fent említett okok miatt.

2013. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!