Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help! Mi baja van a kutyusomnak?

Help! Mi baja van a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves Labrador fajtájú nagytestű kutyám van .

Étvágytalan,tegnap este sikerült etetnem vele egy marék száraztápot és egy evőkanál törtkrumplit meg ivott kb.4dl vizet .Lázas,bágyat és mikor mozog akor morog meg nehezen fekszik le.Kb. 4-5napja evet marhatrágyát amit a boltban vettünk, nem tudom hogy attól lehe-e baja vagy vala mi mástól.ja és tegnap még a nyála is csorgott. Előre is köszönöm ! Légyszíves segítsetek !



2013. márc. 22. 08:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Babéziánál minden óra számít!!!!
2013. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Már tegnap,tegnap előtt óta ijen am nem szuka hanem hím
2013. márc. 22. 12:37
 13/20 anonim ***** válasza:

és gondoltad magától helyre jön?

nem értem, miért nem vitted azonnal orvoshoz, ha lázas vagy legalább telefonon.

ha babézia, lehet életben sem marad, már pedig marhatrágyában simán el tud bújni a kullancs.

jobbulást a kutyusnak, remélem már dokinál vagytok.

2013. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi nem gondoltam hogy ekkora a baj még nem ért haza a párom :( úgyhogy még nem tudtam elvinni de van mikor vidám és van mikor totál rosszul van
2013. márc. 22. 13:29
 15/20 A kérdező kommentje:
Most jöttünk haza a dokitól. Találtak benne 4 kullancsot, és azt mondta hogy babézia, de még az elején vagyunk és nincs nagy baj szerencsénk hogy ideében észrevettem, kapott 3 inyekciót és 1 infúziót .Úgyhogy holnap még délelőtt vissza kell vinnem kontrolra.
2013. márc. 22. 16:11
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2013. márc. 22. 16:12
 17/20 anonim ***** válasza:

Legközelebb ilyen tünetekkel azonnal állatorvos, ugyanis nem lehet előre tudni, h lesznek-e maradandó károsodások (pl. vese) és minden óra számít!!!

Jobbulást a kutyusnak!

Kullancs elleni szer van rajta?

2013. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Most megtanultam a leckét egy életre rögtön doki bármi baj van :) igen van vettem neki most kullancsvédőszert de előtte is volt rajta csak akkor nyakörv volt most meg csepp van neki
2013. márc. 22. 16:37
 19/20 anonim ***** válasza:

Oks :)

Sajnos ki kell tapasztalni, h melyik területen/kutyán melyik nyakörv v spot on válik be. A régebbiekre, mint pl. a Frontline sok területen már rezizsztensek a kullancsok :(

2013. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi az infót ezt nem tudtam :)
2013. márc. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!