Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a Darling kutyatáp?

Jó a Darling kutyatáp?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem jó,vagyis nagyjából a kutyám csak ezt és még egy kettő kutya tápot eszi meg csak
2013. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Ugye nem gondolod komolyan hogy jó csak mert ezt eszi meg a kutyád ?! A kérdésre meg a válaszom hogy egy rakás sz*r!!!!!!!
2013. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én pitemnek hasmenése volt tőle, amikor egyszer kiskorában vettem neki. Aztán áttértem a Royal Caninra, és a Dog chow-ra. Felnőttként már inkább én főzők neki...
2013. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

csótányoknak, egereknek kiváló... de kutyának sosem adnám!

egy rakás szemét.

2013. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
100%
Egy? Legalább két rakás szemét. A linkelt válasz tökéletesen leírja, miért is az.
2013. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Színezékkel,ízfokozókkal,tartósítószerrel telenyomott sz*r,aminek a tápértéke nulla.A tápok alja,annál már a kutyának való(magyarán mellőzve bizonyos zöldségeket,szilánkosan törő csontokat,romlott ételeket és édességeket)maradék is sokkal jobb...
2013. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi gabonával disznótápnak is elmenne, na de kutyának. Rossz minőségű, arról nem is beszélve, hogy drágább vele etetni, mint egy jó középkategóriás táppal.
2013. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi etettünk vele, durván másfél hétig. A kutya naponta minimum!! 5x-6x kakilt( ez azért lényeg, mert sok olyan összetevő van benne, amit nem tud megemészteni, és ki is jön ahogy bement..).. olyan szinten elkezdett hullani a szőre hogy azt hittem nem is marad neki.. Ráadásul 2x ki is hányta. Azóta normális tápot kap, a szőre nem hullik, egyszer sem hányt, és naponta kétszer kakil, nagyon max 3x. (kis adagokat). Azért nem mindegy, én sem jókedvből adtam neki, csak így jött ki, és nem néztem utána. Jobb ha nem adsz neki.
2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!