Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin vagy Hill's a...

Royal Canin vagy Hill's a jobb táp?

Figyelt kérdés
Allergiás kutyáknak való állatorvosi tápok közül ha jól tudom csak ez a két típus van.Szerintetek melyik a jobb márka?

2013. márc. 22. 20:09
 1/4 anonim válasza:
egyértelműen royal canin
2013. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
royal canin fő összetevője a gabona,míg a hill's-nek hús,tehát nem kérdés hogy a Hill's.
2013. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a Eukanuba-nak is van gyógytápja, én a Hill's-re voksolnék!
2013. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koroknai Attila válasza:

Sziasztok,

az én tapasztalatom a két táppal kapcsolatban. Két francia bulldogunk van. Az egyik 8 éves kan a másik egy 9 hónapos kislány. A kicsi eszi a Royal Canin Franciabulldogoknak készült juniort és kicsattan az egészségtől. Az idősebbik pedig mivel allergiás így csak a Hill's hipoallergén lazacosát kapja. Sajnos az ő esetében nem jó egyik Royal sem mert szóját is tartalmaz amire allergiás. Viszont az összes más termék sem jó (Acana,Orijen, stb.) mert azok meg burgonyát tartalmaznak amire szintén allergiás. Eddig még semmi olyan tápot nem találtam a Hill's d/d lazacoson kívül (állatorvosunk ajánlásával természetesen) amelyik az előző összetételek egyikével sem rendelkezik. Tehát az a kérdés, hogy Hill' vagy Royal e a jobb táp szerintem mindegy mert mind a kettő a legjobb minőségek közzé tartozik.

2013. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!