Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a cavarier king...

Szerintetek a cavarier king charles spániel jó lenne nekem?

Figyelt kérdés
A kutyát nyáron venném tanítási szünetben, elég az az idő ahhoz, hogy szobatisztává szokassam, és hosszabb időre magára hagyjam, mert suliba járok (6:30-15:00-ig). A kutya felügyelet nélkül lenne.

#szobatisztaság #cavarier king charles spániel
2013. márc. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát, pont a legérzékenyebb, tinikorban kéne nélkülözni a gazdit.
2013. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit biztosítanál neki? Mennyit mozgatnád suli időben?

Ill. ne keverd össze a szobatisztaságot azzal, h mennyit bír a kutyus!

Hamar szobatisztaságra lehet szoktatni egy kutyust, de az már más kérdés, h mikorra fog kibírni 8-9 órát pisi/kaki nélkül. Ha kölyök kutyát viszel haza, teszem azt 8 hetes korában, még mindig csak 5 hónapos lesz, mire kezdődik a suli, egyáltalán nem biztos, h ennyi idősen ki fog bírni 8-9 órát.

2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen jó ötlet, hogy nyár elején veszed magadhoz, én is így csináltam. Csak mindenképpen még a suli előtt szoktasd hozzá fokozatosan, hogy rövidebb-hosszabb időre egyedül kell lennie! Ha délután (meg persze reggel) eleget foglalkozol vele, meg fogja szokni, hogy délelőtt nyugi van!
2013. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is attól félek hogy nem fogja kibírni olyan sokáig. De a mozgásigény az nem gond, mert eléggé nagy házunk van.
2013. márc. 23. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs vki, aki még egy pár hónapig le tudná vinni 11 óra fele?

Ill. az is megoldás, ha pár hónappal idősebb kutyust viszel haza :)

2013. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szünet elején viszed haza a kutyust, 2,5 hónapod lesz rá, hogy megtanítsd neki az egyedüllétet, a szobatisztaságot. Szerintem marhaság, hogy tinikorban nem lehet otthon hagyni. Hozzánk májusban költözött be az új családtagunk, és szeptemberre tökéletesen szobatiszta, napközben nyugodtan alvó kutyánk volt. Ehhez sok tanítás, türelem kellett, de semmi problémánk nem volt és azóta sincs vele. Most 1 éves elmúlt...
2013. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bitangűzőéknél vannak nagyon szép szobatiszta növendékek.Egyből 2 kennelből választhatsz,mert az unokája meg a határvölgyi ezüstcsillag kennel.Náluk is szoktak megmaradni növendékek.Ezek tk-val is jóval olcsóbbak mint kölyökként.
2013. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!