Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesélnétek vicces sztorikat a...

Mesélnétek vicces sztorikat a kutyáitokkal?

Figyelt kérdés
A kérdésnek nincs különösebb célja, szeretem szerető gazdik vicces sztorijait olvasgatni a közös életükből. Jöhet olyan is, amin akkor nagyon nevettetek, de utólag már annyira nem vicces és olyan is, ami akkor a frászt hozta rátok, de utólag már nevettek rajta. :)

2013. márc. 23. 15:54
 1/7 anonim válasza:
az egyik barátnőm eljött hozzám és a kutyám először átkarolta a lábát utána leterítette a földre xd
2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A húgom sétáltatni akarta a terrier keverékünket. Mondtam, hát legyen. Rátettem a húzót (a húgom így nevezi a pórázt).

Úgy ráncigálta végig szegény kutyát az udvaron, a póráz össze-vissza rá volt tekeredve a kutya lábára de csak húzta tovább. Olyan fejeket vágott szegény kutya. Álltak egy helybe a póráz a terrier lábára tekeredve, egyszer csak a húgom megindult az ellenkező irányba, a kutyánk hirtelen ugrott egyet. Olyan viccesek voltak majdnem bepisiltünk a röhögéstől. Ez nem olyan igazi kutyás story de nagyon jót nevettünk rajta.


Kis palotapincsink megpróbált felmászni az asztalra. Szegény ott szenvedett, gondolkodott hogyis tudna felmenni. Odalépett hozzá a macska megpofozta, erre a pincsi leesett a székről elkezdett nyammogni. Meglátta hogy kint vagyok, sírva odajött hozzám, kérezkedett az ölembe. A macska leugrott az asztalról egy pillanat alatt a pincsi "kiszabadult" az ölemből, a kis pukkancs kikergette a macskát az udvarról, de úgy hogy a szomszéd megijedt tőle, mert éppen akkor lépett be az udvarra és felugrott a kerítésre. Sosem fogom elfelejteni azt a tekintete.:'D Azt hittem ott kap szívrohamot.

2013. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok eszembe jutott még egy.

Ebben is a terrier a "főszereplő".

Biciklisek mentek el az utcán, a mi kutyáink nem nagyon szeretik őket. Addig-addig próbálkozott, hogy kibújt a kerítésen, elkezdte kergetni a bicikliseket. Nagyapám észre vette, hogy kiszökött a kutya rohant utána. Nagyon vicces volt, láttam elsuhanni 2biciklist, egy kutyát és a nagyapámat a ház előtt.

2013. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi rengeteget buszozunk. A múltkor a tömött buszon, ahol egy gyufaszálat sem lehetett leejteni, a kutyám olyan büdöset pukizott, hogy a mellettünk ülő srác felállt és előrébb durakodott inkább. Persze néma volt a kutyám produkciója, de én már a szag előtt láttam a fején h eresztett egyet (van egy ilyen pukizós arca, de komolyan...x)). És akkor kezd el magyarázni, hogy a kutya volt ...
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* kezdd
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A múltkor arra jöttem be a szobámba, hogy a 4 éves unokaöcsém azt játszotta a kutyámmal (yorkshire terrier), hogy a szájába vette a ropit, a másik végét meg Molly kezdte el rágni :D
2013. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A télen sétáltam a kutyámmal, és a főúton mentünk végig, ahol persze reggel a hó alatt tükör jég volt.

Volt egy nagyobb, olyan 20 fős csoport, és mindenki elkezdte dicsérni a kutyámat, hogy milyen gyönyörű, meg milyen okos,de olyan lelkesen dicsértek, hogy rendesen zavarba jöttem:) és a sok dicséret közepette nem figyeltem a talajt a talpam alatt, ráléptem a hó alatti tükörjégre, és kabaréba illő módon, a lábamat az ég felé emelve dobtam egy akkora hátast, hogy hirtelen levegőt se kaptam, erre az addig teljesen jól nevelt kutyám azt hitte, hogy játék van, ráugrott a hasamra, és rám ült, és nézett az arcomba, hogy na mi van(otthon sokszor játszunk így)

A 20 fős tömeg először döbbent csendben volt, aztán meg egy emberként elkezdtek röhögni, amin amúgy nem csodálkozok, mert tényleg vicces lehetett az egész jelenetsor, aztán meg, hogy a kutya rám ül, és bambul rám.


Ezután úgy égett az arcomról a bőr, hogy kb futva távoztam a helyszínről, és hazafelé véletlenül sem arra mentem, nehogy ott legyen még valaki abból a társaságból.

2013. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!