Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp ami...

Melyik a legjobb kutyatáp ami nem drága?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb kutyatáp ami nem drága de aránylag jó minôségû?És a kutyaboltban kapható nyesedékek, húsok amit a kutyának kell megfôzni jobb mint a száraztáp?

2013. márc. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én a brit premiumra esküszöm, nekem ez vált be kölyöknél és felnőttnél is. Én ha van, szoktam nekik venni szín húst, nem táposnál, potom pénzért, ha nincs, akkor maradok a tápnál.
2013. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy hogy mekkora a kutya, mert egy kistestű nyilván kevesebbet eszik, mint egy közepes, nagy testű. tehát egy kistestű kutyának, még ha drága tápot is veszel, akkor sem lesz eget verő az összeg. Egyébként ne kutyaboltból vegyél nyesedéket, hanem mondjuk húsboltban, hentesnél, én kb 2-300 ftért veszem kilóját, és kap tápot és húst is.
2013. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
A Josera tápok is jó árban vannak és jók is.
2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Taste of the Wild tényleg nagyon jó táő csak nem a legolcsóbb.Egyébbként én inkább ajánlom ,hogy több pénzt áldozz a tápra és így egészségesebb lesz a kutyád. Én még az Orijen tápokat szeretem nagyon ,de ez drágább kategória viszont nagyon jó. ;)
2013. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Az enyém csak a chappi-t eszi meg. Azt tudom ajánlani neked. azt hiszem a fél kg 200 Ft. De én inkább főtt ételt adok neki, csak néha kap száraz tápot.
2013. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A chapi egy kalap sz@r,az inkább méreg a kutyádnak.Az meg,hogy mit esz meg,nem az ő döntése.Éhes kutya mindent megeszik...


Amúgy középáron én is a Brit Prémiumot mondom,esetleg ha kistestű a kutyád,akkor Acana,Orijen,Belcando...Ezek drágábbak,de kistestű kutyánál tovább kitart sokkal.

2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 norbiyaris ***** válasza:
imagine spanyol szuperprémium 70%húst tartalmaz..700-750közt van kilója.
2013. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!