Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkiem, és nem házban, hanem panelben lakunk, hogyan lehetne megoldani, hogy a kutya ne rágja meg a drótokat??

2013. márc. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Vágj ki egy flakont és abban vezesd el a vezetékeket. Garantáltan nem fog hozzáférni :D
2013. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell előle eldugni, lefedni, eltakarni, meg kell nevelni. Egyszerűbb. :)
2013. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kezdettől fogva mennek nyugisan a vezetékek a földön szerteszét, hozzá se nyúlt a kutya. Igaz, már az első estén nekiálltam tanítani.
2013. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha napközben nem vagytok otthon, nem kell az egész lakásban szabadon hagyni.Amikor otthon vagytok, kezdődhet a nevelés.
2013. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a földön hagytam egy ideig a zsinórokat és elkezdte rágcsálni, neveltem oké, de rossz érzés volt arra gondolni, hogy mivan ha mikor nem vagyok otthon szétrágja és megcsapja az áram, így inkább az ágy széléhez felragasztottam, mivel nicns ágyneműtartóm, meg eldugtam bútorok mögé...ilyenek :) Én így nyugodtabban hagyom itthon a kutyusomat. :) Elkerítésben nem hiszem, ha már lakásban van akkor miért ne mehetne oda ahova mi is. :)
2013. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!