Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházához legközelebb...

Nyíregyházához legközelebb hol van lehetőség agilityzni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a nyíregyházi kutyaiskolánál(felüljáró alatt)van rá lehetőség,bár nem tudom,mennyire komolyan foglalkoznak vele,van-e edzőjük stb.Van egy másik kutyasuli a reptérnél,a Kapor utcán,ott is vannak agility-akadályok,pálya",de ott sem tudom,mennyire komoly a foglalkoztatás,szerintem hívd fel mindkettőjüket,biztos segítenek.
2013. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a felüljáróinál úgy ahogy voltak elutasítottak mert én nem akartam 23E fizetni egy tanfolyamért és ezután járni agilityzni. A reptére meg oda járunk nagyon szeretem viszont az akadályok nem a megfelelőek nem szabványszerűek és csak zónás akadályaik vannak és a kiképző sem ért hozzá.
2013. márc. 24. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hajlandó fizetni, akkor nem tudom mit vársz! Majd ingyen mehetsz, vagy mi?


Egyébként Debrecenbe van kifejezettem Agilitys suli...


[link]

2013. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem vagyok hajlandó hanem még le kéne raknom egy engedelmes tanfolyamot ami 23E és még ez után járhatok csak agilityzni ami megint plus pénz
2013. márc. 24. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Aaz nem rossz!Végülis,valamiből meg kell élni...:D Akkor csak Debrecent tudom én is javasolni,ott állítólag komolyabban veszik az agilityoktatást...Vonattal fél óra alatt ott vagy a kutyusoddal.
2013. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Papp Kisasszony!

Azt is írd le kérlek, hogy te már jártál a felüljáró alatti iskolába régebben ilyen foglalkozásra. A te fekete keverék kutyád miatt nem lehettek póráz nélkül a többiek, mert a tiéd enyhén szólva sem viselkedett kulturáltan! Arról nem beszélve, hogy te a tagsági díjat sem fizetted be, amikor ezt jelezték neked többet nem jöttél. Szerinted miből lehet ilyen pályát vásárolni egy kutyaiskolát fenntartani? Nem az ilyen emberekből mint te! Ja azt honnan szeded, hogy aki tanfolyamot végez az még utána fizet az agility foglalkozásért?! Ha lehet próbálj meg az igazsághoz ragaszkodni, mert szégyent hozol a kutyás társadalomra :)

2013. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem valakivel nagyon össze kevernek mivel nekem teljesen kulturált normális kutyáim vannak akárkivel össze lehet engedni nem csinálnak balhét és ezt tudják is bizonyítani. Régen igen voltam már ott de akkor még nem volt ilyen hogy tagsági díj egy alkalomért kellet fizetni anno 500ft és azt becsülettel kifizettük még videó is van rólunk az összes kutya póráz nélkül volt semmi konfliktus stb nincs nem is volt.
2013. márc. 27. 07:08
 8/8 A kérdező kommentje:
jah és szerintem nem a magfajta emberektől lesz ilyen a kutyás társadalom. És az ismerősöm mondta hogy utána ők még fizetnek hogy járnak klubfoglakozásra meg ilyenek. Akkor mondtam hogy köszönöm de én ebből nem kérek. a másik iskolába meg minden előítélet nélkül fogadják az embert meg a kutyát is akármilyen is az.
2013. márc. 27. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!