Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideális esetben a kutya...

Ideális esetben a kutya hányszor ürít egy nap?

Figyelt kérdés
Annyiszor, ahányszor kap egy nap enni?

2013. márc. 24. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, szerintem ez változó, függ attól is hogy mit eszik a kutya.

Én ha nem viszem sétálni akkor egy nap olyan 2-szer, de ha elviszem sétálni,akkor itthon is minimum egyszer, meg a séta folyamán vagy 3-szor.

2013. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megfelelő etetés mellett gondoltam. És nem egy izgatott állapotban, mert olyankor az én kutyám is többször ürít.
2013. márc. 24. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben 2-3-szor.
2013. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

kaja nagyon befolyásol..

jelenleg a mi kutyáink nagyon sokat ürítenek 5x-6x is naponta pedig egy nap 1x kapnak enni..így tápot váltunk!!!

2013. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit kap enni és hogyan hasznosítja.

Én BARF étrend szerint etetem a kutyámat, pl. belsőség napon rendszerint napi 1x ürít, egyébként pedig változó, napi 1-2 alkalommal és a mennyiség kevesebb, mint egy közepes testű kutyusé átlagban (50kg-os bullmasztiffom van).

2013. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Táppal etetünk, mivel szárnyas allergiája van. Egy fajta táp vált be, aminél nem jött elő allergiás reakció, és megfizethető áron van. Szőre is szép, jó kondiban is van tőle. Viszont így napi 3-4x (4x van lent) egy normál adaggal örvendtet meg bennünket.
2013. márc. 24. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ha tápot eszik, akkor 2-3-szor, de mikor Acanár evett, akkor rengeteget, napi 5-6-szor is. Ha nyers husit adok, általában nyuszit, akkor napi 1-szer.

Alexandra jól írta!

2013. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!