Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet úgy etetni a kutyát,...

Lehet úgy etetni a kutyát, hogy heti 2x-3x nyers hús a többi nap táp?

Figyelt kérdés

Így egészségesebb lesz,mintha mindig csak tápot kapna?

Minden nap nem tudnám nyers hússal etetni,így is csak csirkeszárnyat adnék neki,de jó husosak :)


2013. márc. 24. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, bár az lenne az igazi, ha zöldséget/gyümölcsöt is turmixolnál neki ill. tényleg nem ártana vmi husival kiegészíteni. De hamar kiderül majd, ha sok neki a csont.

Merre laksz?

2013. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nyers zöldséget és gyümit nem eszi meg,már próbáltam :/

csodálkoztam,hogy a nyers húst meg eszi,mert le esett a földre egy csirkeszárny darab ami még nyers volt,felkapta és megette :D


színhús az drága lenne azért nekünk,csirkeszárnyat meg nyesedéket még olcsóbban tudok venni..azért gondoltam,hogy időnként kapna azt :)


Aszód

2013. márc. 24. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hát.Én is így etetem.Bár én a húst felforralom.Vegyél neki csirke-kacsa-liba-pulyka farhátat, nyakat és reszelj hozzá zöldségeket én úgy szoktam, hogy lefagyasztom kisebb adagokban és akkor nem kell vele bajlódni minden nap.
2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!