Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff kiskutyám...

Van egy amstaff kiskutyám kicsit hosszabb a szőre mint a többi amstaffnak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lehet csak a hideg miatt hosszabb?

2013. márc. 24. 19:49
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%

De nem azért kell drága kutyát venni, mert kiállításra viszed! Amikor kicsi voltam én is úgy voltam vele, hogy majd veszek felnőtt koromban 20-30 ezerért egy fajtiszta kutyát és ok. De ez ugyanolyan abszurd mintha mondjuk valaki a literes tejet 20 Ft-ért árulná.

Viszont hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem normális.

A hideg miatt nem növekszik meg a szőr.

2013. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%

Én az életben nem fogok kiállításra járni. Mégis hajlandó leszek súlyos százezreket fizetni egy eredeti német rotiért, hogy EGÉSZÉGES és a standardnek megfelelő kutyám legyen.

Ettől ugyanúgy megmarad a keverék kutyám is (remélem, még élni fog). Ha esetleg addig eltávozik, akkor jön a helyére egy újabb keverék - ingyen.

2013. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
82%

Nem azért vesz drágán kutyát valaki, mert kiállításra akarja vinni. Azért vesz a normálisabb ember tenyésztőtől kutyust, mert az biztos, hogy fajta tiszta (ha nem keveréket akar), és mert biztosabb, hogy nem kell rengeteg pénzt a dokinál hagyni. Ha így tetted volna te is, nem kéne ilyeneket kérdezned...


Legyen már eszed, ha már egy lény élete van a kezedben!

2013. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
85%
Arról nem beszélve,hogy a vásárlásoddal az agyatlan szaporítást támogattad,miközben tele vannak a gyepik szebbnél szebb,altatásra váró staffordokkal.
2013. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális, mivel nem hosszabb lesz a szőrük télen csak dúsabb. A hosszabb szőr hibának számít.
2013. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Lett egy keverék kutyád és még fizettél is érte :) Ennyi erővel menhelyről ingyen hozhattál volna egyet, az ugyan annyira lenne staffi mint ez a kutya, csak a 15 ezer megmaradt volna a zsebedben.
2013. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
20:13, te mikor voltál kicsi?:D csak mert én sem vagyok túl öreg és mi "kicsi" koromban (13 éve) 30ért vettük a gyönyörű, törzskönyves akita kutyusunkat:) ismerősön keresztül mondjuk, de szerintem nem volt emiatt "akciós"
2013. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%
Én is szaporítótól vettem de az enyémnek nincs hosszabb szőre rövid mint a többi kutyának.Azért képet rakjf már fel légyszi ha tudsz.
2013. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű: Nem amstaff kiskutyád van :)


És a többiek is megmondták,nem azért veszünk drága kutyát,mert itt mindenki milliókon ül,hanem nem akarjuk támogatni a szaporítókat.Akik ideggyenge,beteg kutyákat is simán összeengednek,azt majd lesz vmi :) Arról nem is beszélve,hogyha veszel egy kutyát 100e-ért azzal valószínű nem kell havonta dokihoz járnod,mert épp minden baja van,amíg a 15ezresnél erre nincs túl nagy esélyed.A többszörösét fizetik ki általában az állatorvosnak,egy törzskönyves árának.

2013. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális, csak éppen nem amstaff :)

pénzért vettél egy keverék kölyköt, most itt a zsákbamacska, hogy milyen lesz felnőtten, mert nem stafford, az tuti...

2013. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!