Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy Boston...

Mennyibe kerül kb. egy Boston Terrier? Hol és hogy érdemes venni egy kölyköt? Egyéb plusz költségek? Pl. : orvos, kaja stb . És milyen igényei vannak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

jó nevű tenyésztőnél,gondolom ugyanannyi mint más kutyafajta ,azaz 800-1000 euró.

a többi költség pedig nem fajtafüggő ,kivéve,ha olcsón veszel kutyát :) az 50-100 000 ft-os kutyánál az orvosi költségeid valószínűleg a sokszorosára nőnek:)

alapáron : kutya vételára cc: 200-250 000.-ft -az oltások,és a chipp ára cc: 25-30 000.-ft az első 16 hétben ( AZ ÁLLATORVOSI KÖLTSÉGEK HORRIBILISAK !! javasolt beszerezni ,egy jó állatorvos barátot,ismerőst,aput-anyut:).kaja napi cc: 500.-ft ,pórázok,kiegészítők minimum 10 000.-ft ( póráz-nyakörv,etető-itató tálak,ágy,stb)de ez az ár felmehet a csillagos égig:)

kutyaiskola 20-25 hetes kortól cc: 1 000-1 500.-ft / alkalom .

kullancs -bolha-szúnyog irtók kb:fél éves kortól ,havi 2 000.-ft körül.

szóval kb erre számíthatsz :)

2013. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerül és hol kell venni. Szerintem a plusz költsége annyi mint más kistestű kutyának. Az igényei sem lehet több de nézz utána neten vagy könyvekben.
2013. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

[link]

Nem egy "minden sarkon szembejön kettő" fajta. De ha komolyan gondolod, akkor a tenyésztő úgyis mindenről tájékoztatni fog. Különlegesen nagy igénye nincsen, kutyából van ő is, aszerint kell vele bánni.A rövid arcorri rész lehet problémás meleg időben.

2013. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
első picit túldramatizálja a dolgot. nem tudom, miért enne meg egy boston havi 15ezret. nem tudom, mennyibe kerül a boston, mivel nagyon ritka, lehet, hogy drága, de alapból nem írnék le ilyet, hogy "50-100ezer ft-os" kutya, mert 100 körül már elkezdődnek a normális tenyésztőtől származó kutyák is, azért milliókat sem kell költeni.
2013. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még oké,de a többit felejtsd el az expresszen.Nem tudom bemásolni,de helyes kis bulli keverékeket árulnak boston címen most is.Csak óvatosan!!!
2013. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért ezt az egyet linkeltem be ;)
2013. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2013. márc. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!