Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, a nagyim el...

Mit csináljak, a nagyim el fogja rontani a kutyát?

Figyelt kérdés

Itt van nálunk egy kölyökkutya. MIvel nagyim volt vele több időt az első napokban, ezért őt érzi "anyukának", mellettem egyedül érzi magát stb. Nagyim ahhoz képest, h panaszkodik h unatkozik semmit nem csinál, pedig most itt lenne a kuty hogy lefoglalja őt. Én ha itthon vagyok szentelek időt a kicsire (tanítgatom, lefoglalom játékkal mert különben ugat és rohangál, vagy egyszerűen csak az ölemben tartom, és hiába akar, nem engedem ki az ölemből)

Nagyim pedig ehhez képest panaszkodik, de foglalkozni már nem akar vele. Ráadásul nagyim akárhányszor kinyítja a szobám ajtaját a kuty besprintel rajta és felugrál az ágyamba eza reggeli ébresztő Én a macskámmal alszok együtt, ilyenkor persze szegény macska elrohan, mert megijesztik -_-


2013. márc. 25. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a nagyiddal, és fektessetek le pár szabályt, hogy mit lehessen a kutyának, és mit ne. És mikor reggel berohan a kutya küld ki, előbb utóbb meg érti mit szabad és mit nem, a mamádat meg kérd meg hogy reggel ne engedje be. A cicáddal meg szoktasd össze.
2013. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eget értek! Beszéld meg a nagyiddal hogy mit nem szabadna a kutyának és hogy fegyelmezze ő is. Te is fegyelmezd zavard ki a szobádból a macskával meg szoktasd össze. Ha az öledben tartod és menni akar akkor hadd menjen játssz vele kicsit. Még kölyök nem tud állandóan a fenekén maradni! Nekem is van kölyökkutyám (már nem is olyan kicsi ^^) én is engedtem had menjen ;)
2013. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!