Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyát ivartakanítom...

Ha a kutyát ivartakanítom abbahagyja a szuka kutyák vizelete iránti érdeklődését?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szukákat is érdekli egymás vizelete, ez nem ivartól, vagy ivarosságtól függ.
2013. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A mi kanunk míg ivaros volt, nyalta a tüzelő szuka pisijét. Erről az ivartalanítás után 100%-ban leszokott. Viszont még a mai napig megáll felettük, és 3x körbeszimatolja, de látni rajta, hogy már nem hozza tűzbe.
2013. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pontosan erre gondoltam. Az nem zavar ha szimatolja, az információgyűjtés neki is kell. De attól már kikészülök hogy állandóan nyaldossa is. Undorító.
2013. márc. 25. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Én még megpótolom.Nem csak nyaldossa,hanem ízelgeti is utána,úgy,hogy még habzik is a szája :)
2013. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hagyja abba.
2013. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SargaRigo válasza:
12%

De most azért, mert te undorítónak találod, meg kell csonkítani a szerencsétlent? Most képzeld el, ha valaki azért tenné ezt veled, mert megnéztél valakit az utcán!

Akkor már inkább ajándékozd el, ne tegyél kárt benne!

2013. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mienk hál'istennek leszokott a pisinyalogatásról az ivartalanítás után. Az egy dolog, hogy számunkra ez nem vmi gusztusos szokás, de ráadásul ki tudja milyen betegséget szedhet össze így... mondjuk oltva van, de sose lehet tudni.
2013. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
SargaRigo-val értek egyet.Nekem is kan kutyám van.Mielőtt kan kutya mellett döntöttem,utánaolvastam,kérdeztem,érdeklődtem,hogy mik a vele járók...Azt is tudtam,hogy érdeklődik a szukák vizelete és személye után,hogy esetleg nem annyira bújós mint egy szuka,hogy ivarérés után fehéres-halvány sárgás váladék csepeg a nemi szervéből(s ameddig ilyen színű,az nem betegség),hogy esetleg erősebb a territoriális védőösztöne stb. stb stb.Ha valaki esetleg egészségügyi okok miatt kell ivartalanítja kankutyáját,megértem.De azért herélni,mert normálisan viselkedik,csak a kanoknak megfelelően,és ez emberi szemmel gusztustalan,nem vall egy korrekt és ép gondolkodásmódra...Csakúgy az sem helyénvaló szerintem,amikor a kankutyát megnevelés,foglalkozás helyet megcsonkítják....Aki kan kutyát akar vásárolni(vagy szukát,mindegy),illik utánanézni a vele járó "pozitív" és "negatív" dolgoknak és eszerint dönteni a nem kiválasztásában...
2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi örökbe fogadtuk, ezért ivartalanítottuk a kutyát. Egyébként meg ki tudja milyen "aids-es" szuka hugyát kezdi el nyalogatni... Hát köszönöm, de nem kérek semmilyen betegségekből.

Ja és így "megcsonkítva" is köszöni szépen jól érzi magát a kutyám. Főleg, hogy nem szenved kangörcstől ;)

2013. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó,a kutyád mondta,hogy szenved amikor szukát érez??Vagy azért hálálkodott,hogy milyen jó töketlenül,jobb mint ivarosan??Jaj,hogy TE így gondolod...És reméled...Legalább ne beszélj a kutyád nevében...Nem vagy képes egy kan kutyával bánni,élni és ezért a neked legkönnyebbet választottad...
2013. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!