Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fialni fog a kutyám?

Fialni fog a kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap és az előző napokban még nem volt semmi jele, hogy készülődne, vackolna stb. Viszont most össze vissza járkál egyik helyről a másikra, és nagyon liheg, pedig nincs meleg. Mikorra várható a fialás? 60. napon jár.
2013. márc. 25. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig nem késő ivartalaníttatni! Ne legyél egy mocskos, alja szaporító, nélküled is pont elég ember van erre! Nem kell, hogy te is halomra gyártsd a mindenféle kutyákat tudás és felelősség nélkül!
2013. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem gyártom halomra őket. Egyébként a mostani helyzetre kértem segítséget, nem pedig a közel jövőre. De azért kösz a segítséget.
2013. márc. 25. 12:07
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

A kutya nem fial, hanem ellik.

Gondolom az elletőláda már kész van ...

2013. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom állatorvos már látta a vemhesség alatt, ő majd mindent elmond részletesen.
2013. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom már most felhívtad a dokit, hogy álljon készenlétben vagy máris induljon hozzátok. Gondolom már minden elő van készítve, infra lámpa, elletőláda, egy nyugodt hely a lakásban, már az előzetes intézkedések is megtörténtek és már kivettél jó pár hétre szabit a kölykök miatt.
2013. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pardon, ellik. Igen, a láda már kész van és orvos telefonszáma is megvan, tanácsot is kértünk. Egyébként 16 vagyok és természetesen mindennek utána néztem, de azért megijedni még megijedhetek, hogy minden rendbe lesz-e vele. Nem tenyésztjük, ez az első és utolsó ellése.
2013. márc. 25. 12:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Oké.
2013. márc. 25. 12:18
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Totálisan csak a kiváncsiság miatt: miért elletitek le?


3.

2013. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ez az első és utolsó ellése, nem pénz miatt csináljuk. Szarul is érezném magam, ha pénz szerzési céllal tenném ki ennek.
2013. márc. 25. 12:36
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

De miért is? Ha becsúszott a kölyök, akkor miért nem abortáltáok, vagy egyből ivartalanítottátok?

Ja hogy a kutyának egyszer szülnie kell, vagy a barátnődnek kiskutya kéne mert olyan cukik, vagy mert tovább vinni a kutyavérvonalát?

Felelőtlen emberek vagytok semmi más.

2013. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!