Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvakulhat? Vigyem be ugyelet...

Megvakulhat? Vigyem be ugyeletre Vagy varjak egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma belefordult a kutyam szemmel a kormombe es ugy latom meg serult a retinaja de nagyon picit.nem faj neki eszresem vette de en minding parazok mert harcikutya es nagyon magas a fajdalomkuszobe o az ilyeneket megsem erzi.latom hogy serult egy picit de nem tudom elvigyeme most azonnnal ugyeletre vagy varjak.jatszok futkoraszik latszolag nincs baj.es ha el viszmem mit ad ra a doki? A valaszokat elore is koszonom

2013. márc. 25. 17:43
1 2
 1/16 sippara ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit, az a legbiztosabb.
2013. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha a saját szemed sérült volna akkor már a dokinál ülnél. Én elvinném a helyedben, inkább feleslegesen, mint későn.
2013. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

van olyan szemcsepp, amivel meg tudja festeni a szemet, hogy ha valoban megserult a retina megallapitsa, hogy mennyire es hogyan.

szovan igen, be kene menni a dokihoz.

2013. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd be. Jobb félni mint meg ijedni ;)
2013. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2 valiszinuleg azert irtam ki mert szandekomban all el vinni...nem Kell igy irni ha sajat szemed lenne... Tudod en nem az a kutya tarto vagyok aki sajnalja a kutyajara a penzt....mar felhivtam az orvost mondta Holnap vigyem be! Van idopontom.nem szeretem a flegma kommenteloket mert ha megtehetnem megmutatnam neked hantszor es mik miatt volt ez a kutya orvoanal.a tobbi valaszolonak pedig koszonom
2013. márc. 25. 18:11
 6/16 sippara ***** válasza:
Akkor addig is nyugi, azért biztos ami biztos, figyeld a kutyát :) Jobbulást!
2013. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ahh bent vagyunk a napaliban labdazik ezert idegel ki akarmi van vele mert nem tudom hogy van mert a kozerzete jo.amikor mutottek ugyab ez volt epp h kiment belole az altato mar szedelegve ment a Parom ele labdaval a szajaban mintha megsem mutottek volna.probalok nyugott lenni hisz ha erzi felek o is nyugtalan lesz az energiamtol.koszonom a nyugtatast Holnap irok Orvos utan
2013. márc. 25. 18:56
 8/16 sippara ***** válasza:
édesem :) Pit a drága? nagyon tudnak ám menni :D
2013. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs ha nem tetszett a stílusom, de ha valóban aggódok a kutyámért akkor fogom és viszem dokihoz, nem itt kérdezem h megvakulhat-e. Nekem is "harci kutyám" van és a legkisebb problémával azonnal viszem dokihoz. De főleg a szemmel nem szabad játszani.
2013. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen pit! :)Jo csak nem tudhatod ki h tudja megoldani...nyilvan ha a doki azt mondta volna vigyem be most hivtam volna taxit.es mentunk volna az ugyeletre de igy eltudom vinni ahoz akit szeret a kutyam es tudom h egy jo Orvos nem pedig valaki az ugyeletrol (olyan allatorvodok ahol soha nem voltunk)akinek nincs is kedve bent lenni es szarik ra.mert sajna erre fele ilyenek ugy hallotam.
2013. márc. 25. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!