Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Panelba tartott...

S. O. S. Panelba tartott kutyám férges! Hogyan kerüljem el, a fertőzést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:19
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
Hacsak nem nyalogatja a szádat, nem tapogatod szabad kézzel a kakiját, kicsi az esélye. Ha nála már megvolt a féreghajtás és nagyon félsz, lehet kapni emberi féreghajtót is.
2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Recept nélkül lehet kapni?
2013. márc. 25. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Orvos írja fel embernek is. De csak azután szedd be, miután a kutyád megkapta az ismétlő féreghajtót. Addig felesleges.
2013. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ma kapta meg a féreghajtót! Mikor adjam neki az ismétlő féreghajtót? Addig ha foghagymát eszek az úgy jó? Mondjuk naponta 4-5 gerezd?!
2013. márc. 25. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, csak receptre adnak.

Vermox a neve.

2013. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 hét múlva kell az ismétlőt adni neki. És a fokhagyma bizonyítottan egy nagy hülyeség!

Egyébként biztos férges volt?

2013. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kb. 2 hete volt kötelező féreghajtása és ma vettem észre h a kakijába fehér pöttyök vannak és ma énis megnéztem a székletemet és az enyémbe is voltak fehér pöttyök:S szóval szaladtam is állatorvoshoz most és vettem féreghajtót! én meg holnap megyek orvoshoz, hogy csináljon valamit velem. addig meg eszek foghagymát!
2013. márc. 25. 18:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ettél tegnap rizst? :) A mi kutyánk mikor rizst kapott enni akkor volt állandóan tele kis "pötyökkel" a kakija.
2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te ehetsz fokhagymát, bár semmit sem ér csak babon. A kutyáknak meg egyáltalán nem használ, sőt mint a többi hagymafajta tiltó listán is van. Lehet kapni recept nélkül is féreghajtót, de ahhoz h a székletben látszódjanak nem pár nap kell.
2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy szóra kérlek. Azt mondod 2 hete kapott féreghajtó tablettát és most láttál fehér pöttyöket?

Kizárt dolognak tartom, hogy a féreghajtó tabletta 2 hét múlva fejtse ki a hatását, szerintem a beadás után a következő kb. 2 nap "termését" kell figyelni.

Nem tudom, hogy a fehér pöttyök mik lehettek, de hogy nem most hat a féreghajtó a kutyánál az tuti.


Megnézted közelebbről a kakiját? Vagy csak úgy messziről láttál fehér pöttyöket? Zacsival szedd föl és trancsírozd szét alaposan, hogy mi van benne, kifejlett féreg pl.

Nem etettek valami egyformát, te meg a kutya ami mindkettőtöknél okozhatja a pöttyöket?

2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!