Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kiskutyámnak kellene...

Bolognese kiskutyámnak kellene ruha! Szabás mintát küldeni?

Figyelt kérdés
Bolognese kiskutyámnak kell egy ruha:)

2013. márc. 26. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elmész és veszel neki egyet...
2013. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi is úgy varrtunk a miénknek, igaz, hogy ő amstaff, de kell neki, mert lakásban van. Olcsóbb, mint venni egyet készen, és van olyan jó, és tartós. [link] én ez alapján csináltam, jó szórakozást hozzá :)
2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bemész egy boltba, megmondod a kutyád fajtáját és megmutatják, hogy milyen kell neki. Vagy keress olyan boltot, ahova be is lehet vinni a kutyát!

Vagy rendelj vateráról, külön csináltatni is lehet!

Találd fel magad!!!

2013. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van szőre nem kell neki ruha..


2 bichonunk van, sose adtunk rájuk ruhát,télre meghagytuk a szőrüket és lenyírni meg már akkor fogjuk amikor jön a jó idő :)

2013. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Vikicca666 hoz szól:

Képzeld el nem lakok olyan helyen ahol bemegyek a boltba és veszek egyet!!!Ha nem segítesz akkor minek irsz??

2013. márc. 27. 15:43
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem segített,pl.hogy vateráról is rendelhetnél. Nem kéne átvenni a kutya szerepét és ugatni jobbra-balra.;)
2013. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez most kinek is szól??
2013. ápr. 2. 15:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Neked.:D nem ertem miert kell a masikat rogton.lehurrogni,aki csak segiteni akar,mert a vatera is egy lehetoseg. At meg honnan kene tudnunk,hogy nem.laksz bolt kozeleben?

Leirtad? Csakmert,lehet velem van a hiba,de nem.latom :-(

2013. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez meg mindenkinek szól annak aki hülyeségeket írkál!!

Na 1 az nem irtam ki hogy milyen messze is van bolt

2 oda van irva hogy szabásminta magamtól is rájöttem hogy tudok rendelni!!!!!!!Ennyit erről a Ugatni tudtok de olvasni nem!Jaj nagy segítség volt köszönöm ilyeneket magamtól is kitaláltam!!De akkor minek irsz ha nem tudsz értelmes válasz adni?

2013. ápr. 3. 07:16
 10/16 anonim ***** válasza:
szabásmintát is tudsz keresni a neten :-)
2013. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!