Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással van egy...

Milyen hatással van egy szukára az ivartalanítás? Miben változik? Kortol is függ hogy hogyan változik meg ha változik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 5 éves volt a szukám az ivartalanításkor tehát már egy nagyon kész jellem ként esett át a műtéten (így a korai ivartalanításról nem tudok nyilatkozni) Nálunk semmiféle változás nem történt, alapból domináns szuka volt és most is az, a kedve és vérmérséklete szintén a régi.
2013. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan lett ivartalanítva, nem változott semmit, sem jellemre, sem viselkedésre.
2013. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:

Az én kutyámat az első tüzelése után műtötték meg. A műtét napján délután a saját lábán jött elém. Este még kicsit bágyadt volt, de másnapra semmi baja sem volt.

Varratszedés után kb.1,5-2 héttel már frizbiztem vele.

Változni alapvetően nem változott. Legfeljebb annyit, hogy már nem válogat.

2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónaposan lett,változás csak pozitív lett hogy nem válogatós jó az étvágya és nincs vérzés,meg álvemhesség.
2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém két évesen lett ivartalanítva, nálunk elég sok változás történt a jellemében, de számomra mindegyik nagyon előnyös volt. Kicsit dominánsabb és sokkal pörgősebb, bújósabb lett, emellett sokkal jobban lehet étellel, játékkal motiválni.
2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2 évesen lett ivartalanítva. Semmi negatív változás, azóta sokkal nyitottabb a többi kutya felé. Nem bántam meg, nem fogok többé ivarosan tartani kutyát, az biztos.
2013. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megerősítés kellene ??

hidd el, az ivartalanítással rengeteg mindent nyerhetsz ,és semmit sem veszíthetsz !

a kutyád alapviselkedése nem nagyon fog változni, talán kicsivel nyugodtabb lesz .

de az egészsége az sokkal jobb!

2013. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 hónaposan ivartalanították a kutyám, változást nem tapasztaltam, de nem bánom, hogy nem vérez össze semmit a lakásban, nem kergül meg a hormonoktól és kizárt a véletlen alom lehetősége.

Nem mondom, biztos aranyosak lettek volna a kölykei, ha lettek volna, de tisztában vagyok vele, hogy Magyarországnak nincs szüksége több keverék kutyára.

2013. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek !
2013. márc. 27. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!