Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszulott kiskutyak szallitasa...

Toxic1984 kérdése:

Ujszulott kiskutyak szallitasa lehetseges-e es hogyan, mien modszerrel?

Figyelt kérdés
Vasarnap (2napja) ejjel szulettek shitzu kiskutyaim, 3 darab :) Hetvegen el kell utaznom es nincs kire hagynom a gondozasukat. Kerdesem, hogy szallithatom-e oket magammal kocsiban (50km)? 3 orankent szopiznak, ezert nem merem itthon hagyni oket. Ahova megyek az a hely az anyakutyanak sem ismeretlen, szeret ott is lenni.

2013. márc. 26. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem bolygatnám az almot, felesleges stressznek teszed ki a szukát és a kicsik nagyon könnyen megfáznak... ennyi idősen még infra lámpa és biztos helyre van szükségük nem arra, hogy ide-oda cipeljék őket.


Ha nagyon elkerülhetetlen az utazás akkor gondoskodni kell a melegről nekik, de sokkal jobb lenne ha nem vinnéd őket.

2013. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én elhalasztanám az utazást, 3 napos kiskutyákat nem lehet felügyelet nélkül hagyni.
2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem vinném őket sehová. Elég stressz így is a szukának a kölykök gondozása, pláne ha még át is viszed őket 50km-rel arrébb. Ilyenkor nyugira van szüksége!
2013. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Legvaloszinubben lemondom az utat
2013. márc. 26. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy kerítessz valakit, aki otthon marad velük.
2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztő lennél, úgy terveztél volna mindent, hogy ne kelljen utazni. Hogy juthat ilyen az eszedbe, hogy pár napos kiskutyákat cipelsz magaddal? Nyugalomra van szükségük, ahogy a szukának is.
2013. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert ugye te tudsz 2 honapra elore tervezni...egyhangu egy eleted lehet :)
2013. márc. 26. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne haragudj de itt nem az előretervezésről van szó, hanem a felelősségről amivel egy alom jár... De gondolom se törzskönyvük nem lesz, se a szülőknek az eü. szűréseik sem voltak meg. De hát mit lehet tenni, nagyon kellett ez az alom, mert cukik, és hát minden barátnő ilyen kutyát akar...
2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, amikor én fedeztetni voltam, teljesen természetes volt, hogy a rákövetkezendő 60. naptól nincs menetelés sehova, mert babáim lesznek. Ez nem spontán becsuszott program, erre igenis lehet, és kell is készülni. de komolyan, ne hagyd otthon őket egyedül, vagy kerits valakit akiben megbizol, a kutya is ismeri, és ott tud lenni velük.
2013. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!