Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy "7 hetes" kis...

Diselmaci kérdése:

Vettem egy "7 hetes" kis American Stafford kölyköt elég rossz helyről hoztam csont és bőr most már elég szépen gyarapszik de viszont ma a székletében egy kis vér folt volt a széklet tetején ráadásul szegény hasmenéses mi a gond?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, lehet, hogy parvo-s de akkor ne késlekedj, mert minden idő számít, akár most is hívj fel egy állatorvost, hogy erre gyanakszol, és ha ma nem is holnap mindenképpen vigyed orvoshoz, mert ha ezt nem kelezik, akkor 100% hogy meghal a kutya.
2013. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Vagy durva bélgyulladás, vagy parvo!

Azonnal állatorvos! Ilyen pici kutyánál a hasmenés is durva kiszáradással járhat!

Miért vettél szaporítótól kutyát?

2013. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

*kezelik.

Amúgy tényleg hívj orvost most, mert hátha már ma ad be neki injekciót. az lenne a legjobb.

ha idejében észreveszed a bajt, akkor még menthető a kutya.

2013. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
vagy a hasmenése miatt sérült a bél nyálkahártya vagy valami más jellegű bélgyulladás, legrosszabb esetben vírusos eredetű mondjuk parvó...minél hamarabb lássa orvos
2013. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mer mikor meg láttam Aba kis ketrecbe csont meg a bőr nagyon meg sajnáltam és meg fogadom a tanácsotokat elfogom vinni meg hát elis akarom csak megietem
2013. márc. 26. 20:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy az alapvető ellátást se kapta meg eddig. Szóval tuti férges és jó, ha más baja nincs! Ilyen legyengült kölyök bármit elkaphat, szóval holnap vidd orvoshoz!
2013. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ma nem hiszem hogy kijön e a doki mivel akkora hó van de holnap mindenképp el viszem köszönöm a válaszotokat :)
2013. márc. 26. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Tudom nem ide tartozik, de mennyit fizettél érte? Elhiszem, hogy a jó szándék vezényelt, de nem pénz kellett volna nyomnod annak a mocskos állatkínzónak a kezébe, hanem feljelentened. Megmentettél egyet, de nem fogja abbahagyni az az ember, és még több kiskutya fog így járni és szenvedni! Legközelebb gondolj bele ebbe is.


Jobbulást a kutyusnak!

2013. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

bizony. és ezek után ne lepődj meg ha az American Stafford mégse az lesz aminek vetted. látszik hogy semmit nem értesz az egészhez és hogy téged csak az érdekelt hogy olcsón "harci " kutya mer az milyen menő. sőt azon se lepődj meg ha mindenféle baja lesz. egy csont és bőr jól láthatóan egészségtelen staffiért nem adok ki pénzt, hanem hívom a megfelelő szerveket ha megsajnáltam. neked is annyi eszed van mint egy marék lepkének!


remélem a kiskutya túlél téged.

2013. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Csak az a baj, hogy azzal, hogy megvetted a kutyát, azt támogattad, hogy még több kölyköt gyártson az adott szaporító, így még több kölyök fog szenvedni, ahogy a tiéd, még több kutyának teszik tönkre az életét. Mert nekik megéri ez, hisz mindig lesz olyan ember, mint te, akik megveszik tőlük a kutyákat, akik hozzájárulnak a munkájukhoz. Ilyenektől tilos vásárolni kutyát! Azonnal értesíteni kell egy állatvédő szervezeteket, ők intézkednek mindenben! Lehet, hogy jót akartál, de helyette csak rengeteget ártottál! Sajnos ezt képtelenek az emberek megérteni! Ha igazán jót akartál volna cselekedni, menhelyről vagy még inkább gyepiről kellett volna kutyát kihoznod. Azoknak a többsége is olyan viszontagságokon ment át, mint ez a csöppség. Viszont ezzel semmit nem ártottál volna!
2013. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!